12 Eylül 2017
Yorum Yap
#9416379

Jolly Tur Rezervasyon İptalinde Çıkan Zorluk!

Benim Bodrum Blu Çırağan Otel ait bir rezervasyonum vardı. Tam 15 günden beri iptal etmeye çalışıyorum. Her defasında Jolly Tur müşteri hizmetleri sürekli o gün içerisinde beni arayacağını söyleyip yalan söylüyor. Akşama kadar kesin dönüş yapacağını söylüyorlar, dönüş yapmıyorlar. Müşteri hizmetleri ile görüştüm, tüm konuşmaların ses kaydı var elimde. Gerektiğinde Tüketici Hakem Heyetine ve diğer yasal mercilere bunlarla başvuracağım. Jolly Tur müşteri hizmetlerinin kötü niyetli olduğuna inanmış bulunmaktayım. İlgilenmek yerine, sorunu çözmek yerine sürekli sürekli başlarından savıyorlar.


İnsan kaynaklarındaki F** hanım her aradığımda söz vererek o gün içerisinde döneceğine ve sonuca ulaştırılacağını söylemesine rağmen sonuç sıfır 4 gün sonra otele giriş yapmamız gerekiyor ve hala rezervasyonunuz iptal olmadı. Oteli arıyorum odayı Jolly Tur 'un tuttuğunu söylüyorlar. Yani oteli arayarak da iptal edemiyorum. Bundan sonra kendim ailem arkadaş çevreme bu kalitesiz hizmetinizi anlatıp, hatta internetten de bana verdiğiniz bu kalitesiz hizmeti ifşa edeceğim. Tüm şikayet sitelerine de özellikle yazacağım. Yanan param da hiç umurumda değil artık. Zaten söke söke yasal yollarla alacağım. Unutmayın yaptığınız her kalitesiz hizmet size müşteri kaybettiriyor.

Mehmet Mehmet 2.926 Okunma

Cevaplar

  • Jolly Tur Temsilcisi22 Eylül 2017

    Değerli Misafirimiz, Seyahatinizde Jolly Tur’u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Görüşleriniz ile ilgili Müşteri İlişkileri Departmanımız gerekli incelemeyi sağlayarak sizinle irtibata geçmiş ve konu hakkında gerekli tüm işlemler/bilgilendirmeler yapılmıştır. Saygılarımızla, Jolly Tur Halkla İlişkiler & Müşteri İlişkileri Departmanı

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler