Jolly Tur Rezervasyon İptali Hakkında.

Özlem Özlem3 hafta önce

31.12.2019 tarihinde siden (Club Jolly Turizm ve Ticaret Aş) 27.06.2020-02.07.2020 tarihleri için Voucher La Blanche Island otelinden Eşim ve üç çocuğum ile birlikte tatil paketi satın aldım. Tatil programını satın alırken kızımın yurt dışında tıp eğitimi görmesi nedeniyle olası aksaklıklara karşı tatil iptal sigortası da yaptırdım.

Sağlık Bakanlığı kadrosunda İstanbul Bakırköy İlçe Sağlık Müdürlüğünde hekim olarak görev yapmaktayım. Gerek görevim gerekse kızımın Almanya'da devam eden tıp Fakültesi stajları nedeniyle planladığımız tatili gerçekleştiremeyeceğiz. Bu nedenle 07.06.2020 tarihinde (Club Jolly Turizm ve Tic Aş) size baş vurarak HD-1912J8CJ Rezervasyon kodlu tatilimizin sigorta kapsamında iptal edilmesini ve ücretin iade edilmesini talep ettim.

Bugüne kadar talebime olumlu cevap vermediğiniz gibi olumsuz cevabı da vermeyerek hukuki yollarımı tıkamaya çalışmaktasınız. Bu durumu çözmek amacı ile Jolly Tur cool centerinden tn 06706 kodlu şikayet takip başlatmış olmama rağmen sonuç ve cevap alamamaktayım.

Tüketicinin korunması kanunun sağladığı haklar ve iptal sigortam kapsamında HD-1912J8CJ rezervasyon numaralı tatil rezervasyonumu iptal edip bedelini iade etmenizi hukuki ve tazmine yönelik haklarım saklı kalmak suretiyle talep ediyorum.

Cevaplar

Jolly Tur Logo Jolly Tur 3 hafta önce

Değerli Misafirimiz, Seyahatinizde Jolly Tur’u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Departmanımız tarafından bildiriminize yönelik gerekli incelemeler sağlanarak tarafınıza bilgi verilmiş ve bildiriminiz konusunda gerekli tüm işlemler yapılmıştır. Saygılarımızla Jolly Müşteri İlişkileri

Jolly Tur Logo Jolly Tur 3 hafta önce

Değerli Misafirimiz, Seyahatinizle ilgili şikayet, talep ve önerilerinizi değerlendirmek, size en kısa sürede yanıt vermek için tüm çözüm kanallarımızla yanınızdayız. Bildiriminiz tarafımıza ulaşmıştır. Detaylı inceleme sonucunda sizinle iletişime geçerek bilgilendirme yapacağız. Görüş, öneri ve sorularınız için https://www.jollytur.com/kurumsal/musteri-hizmetleri İletişim formundan bizlere ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Jolly Müşteri İlişkileri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler