Jolly Tur Para İadesi Yapmıyorlar

Yunus Yunus28 Mart 13:37

10.02.2020 İzmir Girne Jolly Tur'dan 11.07.2020 gidiş 15.07.2020 dönüş olmak üzere HD_2002M7VY rezervasyon numarası ile kredi kartı ile 4.082,40 TRY ödeme yaptım. Mart ayı itibarı ile malum durum nedeniyle turu iptal ettim. Geri ödeme yapacaklarını söyledikleri halde ödeme yapmadılar. İstanbul genel merkezi 4 kez aradım. Para iadesi yapmayacaklarını belirsiz bir tarihte kullanılmak üzere kupon vereceklerini söylediler. Ben de paraya ihtiyacım olduğunu, kirada oturduğumuzu ve çalışmakta olduğumuz yerlerimizin kapalı olduğunu, ödemelerimizi yapamadığımızı o sebeple paraya çok ihtiyacımız olduğunu o sebeple kupon istemediğimi belirttim. 

Bunun üzerine rezervasyon numaramı alıp bana geri döneceklerini söylediler. Ancak bugüne kadar ne aradılar ne haber verdiler. Tatil tarihine bu kadar uzun zaman varken henüz daha otellere rezervasyonları yapılmamışken paramı iade etmemeleri beni zor durumda bıraktı. Artık çok zor durumdayız. Bize hakkımız olan iademizi yapmaları lazım. Jolly Tur'dan şikayetçiyim. Paramızı geri verin!

Cevaplar

profile-icon Yunus 28 Mart 22:54

Otomatik mesaj istemiyoruz. Paramızı istiyoruz. Ve o paraya şu an ihtiyacımız vaar Jolly Tur.!

Jolly Tur Logo Jolly Tur 28 Mart 15:16

Değerli Misafirimiz, Seyahatinizle ilgili şikayet, talep ve önerilerinizi değerlendirmek, size en kısa sürede yanıt vermek için tüm çözüm kanallarımızla yanınızdayız. Bildiriminiz tarafımıza ulaşmıştır. Detaylı inceleme sonucunda sizinle iletişime geçerek bilgilendirme yapacağız. Görüş, öneri ve sorularınız için https://www.jollytur.com/kurumsal/musteri-hizmetleri İletişim formundan bizlere ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Jolly Müşteri İlişkileri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler