20 Ağustos 2016

Jolly Tur Otobüsündeki Kötü Yolculuk!

20.08.2016 tarihinde yani şu an Jolly Tur İstanbul Alanya otobüsündeyim. Dün akşam başlayan bu yolculuk hakkında bilgi vermek istedim. Oturduğum koltukta televizyon bozuk, ayağımızın rahat etmesi için koltukların altındaki aparat bozuk ki 14 saat boyunca ayaklarımı yere uzatmak zorunda kaldım. Yaptıkları açıklama bozuk ve yer değiştiremiyorlar.

Hostlar yolculuk boyunca 1-2 defa görüldüler, kendilerine ulaşılamıyor ne yazık ki! Kola istedik bitti dediler, sabah bekledik kahve ikram ederler diye etmediler. Bu defa kahve istedik cevap maalesef bu maalesefe bir açıklama da getirilmedi, nedir anlamadık. Bir daha asla Jolly Tur olmaz tüm çevreme de bunu anlatıp düşüneni uyaracağım. Ben böyle bir yolculuk, konuk değil de mülteci muamelesi gördükten sonra bunu telafi etmeleri imkansız yazık çok yazık!

Aslı 859 Okunma

Cevaplar

  • Jolly Tur Temsilcisi31 Ağustos 2016

    Değerli Misafirimiz Aslı Hanım, Seyahatinizde Jolly Tur’u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Jolly Tur ile ilgili talebiniz için Müşteri İlişkileri Departmanımız gerekli incelemeyi sağlayarak sizinle irtibata geçilmiş ve şikayetiniz konusunda gerekli tüm işlemler/bilgilendirmeler yapılmıştır. Saygılarımızla, Jolly Tur Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön