09 Eylül 2016

Jolly Tur Mağdur Etti!

Jolly Tur'la gideceğimiz Amerika turu için yaşadıklarımız; vize randevusu alıp randevu saatinde yanlış evrakları getirdiler. Doğru evrakları almak için personel geri gitti ve biz randevumuza saatinde giremedik. Vize görüşmesine girerken de elçilikteki personellere içeri almaları için ısrar etmem gerekti. Jolly Tur personeli sizinle gelmiyor ve yardımcı da olmuyor. Tur bu "hizmet" için bizden fazladan 60 dolar aldı! Tura kaydolduğumuzdan beri herhangi bir personel bizi arayıp herhangi bir konuda bilgilendirmedi. 48 saat önce bilet ve oteller için bilgilendirme maili atacaklarını söylemişlerdi ama farklı bir turun bilgilendirme maili geldi. Şu an gitmemize 48 saatten daha az bir zaman kaldı ve hala uçak biletlerimiz, otel rezervasyonlarımız hakkında herhangi bir bilgiye sahip değiliz. Gelen yanlış mailde de havaalanında Jolly Tur personeli olmayacağını yazmışlar.

Meltem 818 Okunma

Cevaplar

  • Jolly Tur Temsilcisi10 Eylül 2016

    Değerli Misafirimiz Meltem Hanım , Seyahatinizde Jolly Tur’u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Jolly Tur ile ilgili talebiniz için Müşteri İlişkileri Departmanımız gerekli incelemeyi sağlayarak sizinle irtibata geçilmiş ve şikayetinizin çözümlenmesi konusunda gerekli tüm işlemler yapılmıştır. Saygılarımızla, Jolly Tur Müşteri İlişkileri

  • Meltem10 Eylül 2016

    Jolly Turla bırakın Amerikaya gitmeyi 2 km lik yere bile gidilmez. Gideceğimiz Amerika turu için daha gitmeden birçok sorunla karşılaştık. Fiyata dahil hizmetler arasında otel kahvaltısı vardı. Ama otel kahvaltısı değilmiş! Turun bize vereceği ekmek, bal, tereyağı ve çaydan oluşan bir tabakmış. Peynir bile yok siz düşünün. Otelin ayrı bir odasında bize verecekleri kahvaltı bu kadar. Tur için gerçekten ciddi bir para ödüyorsunuz ve yaptığınız ödemeye sadece uçak bileti ve oteller dahil. Onun dışında yapılacak geziler, yemek, bi de üstüne Jolly Tur rehberine bahşiş yapmanız gereken harcamalar. Gezi ücretleri fahiş miktarda. Kendiniz araba kiralasanız ya da metroyla gitseniz 100 dolar karda oluyorsunuz. 48 saat öncesinde uçak bileti ve otel rezervasyonlarını bildireceklerini söylemişlerdi ama farklı bir turun bilgilerini yollamışlar. Hala hangi otelde kalcağımız belli değil.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön