18 Nisan 2015

Jolly Tur İlgisiz Müşteri Temsilcisi.

Jolly Tur'dan Haziran 2015 için Orta Avrupa Tur paketi aldık. İlk başta turun 2 kişi için 980 Euro olduğu söylediler. Bizde 2 gün sonra ödeme yapacağımızı bildirdik. 2 gün sonra aradığımızda paketin 1180 Euro'ya çıktığını söylediler. Yeni haliyle kabul ettik ve ödememizin %40 'lık bölümünü ödedik ve kendisinden vize için gerekli belgeleri göndermelerini rica ettik.

3 kere mail atmama rağmen ve arayıp not bırakmama rağmen bir geri dönüş olmadı bizimle ilgilenen! Hanımefendinin adı B*** N*** S***. Ayrıca doğu hizmeti yapan doktor olduğumuz için çarşamba günleri gelemeyeceğimizi ve de ayrıca vize için geleceğimizi tarihi 22 Mayıs'tan önce almasını rica ettik haliyle bir geri dönüş olmadı.

Recep 2.751 Okunma

Cevaplar

  • Recep02 Mayıs 2015

    İlgili biriminize ulaştım. Durumumu anlattım biz size döneceğiz dediler ancak aradan 1 hafa geçti bana ulaşan yok. Her seferinde başka bir kişi bana bakıyor ve durumumu baştan anlatıyorum. Halen daha sorunuma etkin bir şekilde çözüm sağlanamadı.

  • Jolly Tur Temsilcisi24 Nisan 2015

    Değerli Misafirimiz, Seyahatinizde Jolly Tur’u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Jolly Tur ile ilgili her türlü görüş, öneri ve şikayetleriniz için 0 212 296 50 40 numaralı telefonlarımızdan Müşteri İlişkileri Departmanımıza ulaşarak bilgi alabilirsiniz. Saygılarımızla, Jolly Tur Müşteri İlişkiler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön