11 Eylül 2017
Yorum Yap
#9393960

Jolly Tur Grand Ukrayna Turu Güzel Geçmedi

Öncelikle programda son 2 gün tamamen çöp oluyor. Sırf dönüş uçağımız Zaporijye 'den olduğu için son 2 gün yollarda geçiyor. Rehber kesinlikle ve kesinlikle doğru seçilmiş biri değil. Tek büyük artısı gidilen yerler ve ülkenin geneli ile ilgili tarihi bilgisinin kuvvetli olması fakat organizasyon gücü ve insanları yönlendirmesi tek kelime ile sıfır... Rehber dışında turun en büyük sorunu programdan kaynaklanıyor ve gidilen, gösterilen bazı yerler gereksiz. Gerçekten görmeye değer birtakım yerlerin atlandığı konusunda birçok kişi hemfikir.


Grand Ukrayna turu programı acilen değiştirilmeli, otel seçenekleri konmalı, rehber kesinlikle ve kesinlikle değiştirilmeli. Bundan dolayı turumuzun bir kısmının yolda geçeceğini biliyorduk ama hem yukarıda bahsettiğimiz rehberle ilgili hem de tur programı ile ilgili aksaklıklar bunu daha da sıkıntılı hale dönüştürebiliyor.

Emre 2.209 Okunma

Cevaplar

  • Jolly Tur Temsilcisi22 Eylül 2017

    Değerli Misafirimiz, Seyahatinizde Jolly Tur’u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Görüş, öneri ve talepleriniz için Müşteri İlişkileri Departmanımız gerekli incelemeyi sağlayarak en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Saygılarımızla, Jolly Tur Halkla İlişkiler & Müşteri İlişkileri Departmanı

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler