19 Mart 2013 #1694945

Club Jolly Tur Taksitlendirme Yanlışlığı!

4 mart tarihinde Jolly turdan iki arkadaş tatil satın aldık, aldığımız tatilin ödemesi dört ay ertelemeli 8 taksit şeklinde olması gerekirken benim kartımdan 6 arkadaşımın kartından 2 taksitli satış yapılmış. Ertesi gün durumun düzeltilmesi için başvurduk durumun hemen düzeltileceğini tarafımıza bilgi verileceği söylenmesine rağmen bugün 19 mart hala sorun düzeltilemedi.


Kartımın hesap kesim tarihi ve son ödeme tarihi de geçti hala yanıt yok, firma ile görüşüyoruz muhasebe departmanları durumu düzeltecekmiş nasıl departmansa hala bir cevap yok, bu arada firmayı ve bankayı aramaktan dolayı gelen telefon parası da cabası.

Derya 366 Okunma

Cevaplar

  • Derya21 Mart 2013

    şimdi buraya bu yazıyı yazınca şikayetime cevap verilmiş mi oluyor, jolly tur buraya bu yazıyı yazınca benim yapmış olduğum telefon görüşmelerinin bedelini mi ödemiş oluyor. Jolly turdan bir kere daha tur satın alınmayacağını bu yazı ile teyit etmiş oldum.

  • Jolly Tur Temsilcisi20 Mart 2013

    Değerli Misafirimiz, Seyahatinizde Jolly Tur’u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Jolly Tur ile ilgili her türlü görüş, öneri ve şikayetleriniz için 0 212 296 50 40 numaralı telefonlarımızdan Müşteri İlişkileri Departmanımıza ulaşarak bilgi alabilirsiniz. Saygılarımızla, Jolly Tur Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön