10 Eylül 2013 #2003490

Club Jolly Tur Rehberi 5 Bayanı Benzinlikte Bırakıp Gitti!

1-8 Eylül tarihler arasında orta Avrupa turuna katılmıştım. Rehberiniz e.s.e. ile.bu seyahat içerisinde katılmak istemediğimiz bazı turlar oldu. Kendisi bu durumdan çok rahatsız olacak ki,bizi yol güzergahı olduğu halde, Bratislava yolu üzerinde otoban kenarında tenha bir benzinlikte zorla indirerek, cezalandırdı. Bize,'dua edin burada bırakıyorum,başka bir yerde de bırakabilirdim'dedi.


5 bayandık ikisi 20' li yaşlarda genç kız. Neyse ki kendi imkanlarımızla o benzinlikten sağ salim ayrılmayı başarabildik. Başımıza bu benzinlikte kötü bir durum gelseydi ,sorumlusu kim olacaktı ?
Ayrıca tur sonunda elinde bir zarfla gelerek kendisi ve şoför için otobüs de para topladı. Club Jolly Tur'a yakışmayan bir rehber.

Yeşim 886 Okunma

Cevaplar

  • Jolly Tur Temsilcisi11 Eylül 2013

    Değerli Misafirimiz, Seyahatinizde Jolly Tur’u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Jolly Tur ile ilgili her türlü görüş, öneri ve şikayetleriniz için 0 212 296 50 40 numaralı telefonlarımızdan Müşteri İlişkileri Departmanımıza ulaşarak bilgi alabilirsiniz. Saygılarımızla, Jolly Tur Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön