26 Şubat 2014

Club Jolly Tur Parayı Aldıktan Sonra Yardımcı Olmuyor

Club Jolly Tur 'dan yurt dışı tatili aldım. Parasını ödedim. Oraya gittiğimizde eşimle beni çok güzel karşıladılar ama her şey tatili satana kadar müşteri ilişkileri konusunda hiçbir şekilde yardımcı olunmuyor. Tatili aldık ve işimiz bitti muamelesi görüyoruz.

Biraz önce tatili satın aldığımız acente Kadıköy boğanın oradaki şubeyi aradım. İstediğim sadece vize başvurusu için gerekli evrakların yazdığı bir kağıt vermiştiniz, eşim kaybetmiş kağıdı mail atabilir misiniz dedim. Telefonu açan arkadaş başkasına aktardı . Bize tatili satan s** hanımda yollayamam bekleyen müşterilerin var tarzında konuştu ve hiçbir şekilde yardımcı olmadı. Böyle kötü bir turdan tatil aldım. Paramı da ödedim maalesef.

Yasemin 1.722 Okunma

Cevaplar

  • Jolly Tur Temsilcisi28 Şubat 2014

    Değerli Misafirimiz, Seyahatinizde Jolly Tur’u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Jolly Tur ile ilgili her türlü görüş, öneri ve şikayetleriniz için 0 212 296 50 40 numaralı telefonlarımızdan Müşteri İlişkileri Departmanımıza ulaşarak bilgi alabilirsiniz. Saygılarımızla, Jolly Tur Müşteri İlişkileri Sil

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön