25 Nisan 2013 #1763602

Club Jolly Tur Organizasyon Kötüydü!

20 Nisan 24 Nisan 2013 tarihlerinde bu tur ile Roma turuna katıldık. Hayatımda katıldığım en kötü turdu. İlk olarak 3 yıldızlı Villa marıa otelde kalınacağı bilgisi ile turu satın aldık. Fakat tur başlangıcına 2 gün kala otelimiz "Capital inn" adında şehir merkezine 45 dk uzaklıkta bir otel olarak netleşti.


Otel son derece eskiydi ve pisti. 4 gün boyunca otele kendi imkanlarımızla otobüs ya da metro ile ulaşımı sağladık. Ayrıca otelin bulunduğu mevkii hava karardıktan sonra zencilerin ve sokak satıcılarının olduğu bir noktada olduğu için hava kararmadan Roma gecelerini göremeden otele dönmek zorunda kaldık. Rehber ve organizasyonla ilgili büyük problemlerimizi bir sonraki şikayetimdedir.

Betül 755 Okunma

Cevaplar

  • Betül26 Nisan 2013

    Müşteri ilişkileri departmanınızı benim aramam son derece saçma. Ben bu şikayeti yazıyorsam öncelikle sizin beni aramanız gerekiyor. Müşteri ilişkileri departmanınızda görüştüğüm kişinin bana tek cevabının "aldığınız turun oteli 3 yıldızlı olmasına rağmen bizim size ayarladığımız otel 4 yıldızlıdır" olması beni gerçekten hayrete düşürdü. Ben 4 yıldızlı bir otel isteseydim zaten 4 Yıldızlı bir otelin olduğu turu satın alırdım. Kendinizi haklı çıkarma yollarını aramayın bence. 15 dakika konuşmam boyunca tüm negatif şikayetlerimin üzerine açıklamanız otel yıldızı olmamalıydı. Hatanızı kabul etmeyerek daha da büyük yanlışlar yaptığınızın farkındasınızdır umarım. Tur sonrasında size ulaşan müşteri değerlendirme formlarını lütfen dikkatli okuyun. Orada rehber ile ilgili yazan tüm olumlu yorumlar hangi rehber hakkındaydı? Cem bey mi yoksa Daniela hanım mı? Turdaki diğer kişilerin düşüncesi beni ilgilendirmez. Siz müşteri memnuniyeti için çalışıyorsanız ve tur şirketleri içinde ayakta kalıp adınızın kötüye çıkmaması için uğraşıyorsanız yorumları dikkate almalısınız. Her ne kadar turunuzun mükemmel olduğunu düşünseniz de gerçekler öyle değil. Eskişehir'de çevremin olması sebebiyle yaşadığım hem negatif hem de az olmakla birlikte pozitif yorumlarımı paylaşıyor olacağım.

  • Jolly Tur Temsilcisi26 Nisan 2013

    Değerli Misafirimiz, Seyahatinizde Jolly Tur’u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Jolly Tur ile ilgili her türlü görüş, öneri ve şikayetleriniz için 0 212 296 50 40 numaralı telefonlarımızdan Müşteri İlişkileri Departmanımıza ulaşarak bilgi alabilirsiniz. Saygılarımızla, Jolly Tur Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön