04 Şubat 2014 #2276161

Club Jolly Tur İtalya Turunu Fiyaskoyla Bitirdi

25 Ocak - 1 Şubat 2014 tarihleri arasında 7 gece İtalya turuna maalesef Club Jolly Tur ile çıktım. 6000 liraya yakın 3 kişi parası ödedim. Binişte ve inişte 'kimse yoktu. Torino denilen ve görülecek bir şey olmadığı için bize iki gün kaybettiren havaalanı ucuz olduğu için seçilmişti. Rehberimiz asabi bir şekilde turu yetiştireceğim diyerek koştura koştura ne olduğunu anlamadığımız koşu yaptırdı. Mola verilen yerler Tır durakları, kalınan yerler ise sezonu kapanmış, ya da Beyoğlu arka sokakları tipinde çıkılması geç vakit çıkılması mümkün olmayan yerlerdi. Dolayısıyla aç kaldık. Bizi merkezi yerlerde bırakmadıkları için extra turlara mecbur götürüldük ve parasını ödedik. Çok kötü.

Ercan 2.636 Okunma

Cevaplar

  • Ercan08 Şubat 2014

    Kesinlikle tercih etmeyin.

  • Ercan08 Şubat 2014

    turdan döner dönmez zaten sitenize yazı yazdım. ancak kimse ilgilenmedi. Bundan sonra Şikayetvar sitesine yazdım. tatil olarak gittiğimiz turda ne özel bir yerde yemek yiyebildik, ne de konaklamalarda rahat edebildik. Extra turun adı üstünde isteği bağlı demek. Tura katılmayanlar benzin istasyonununda veay otobüstemi bekleyecek. bunu düşünüp onları da merkezi yerlerde serbest zaman şeklinde bırakmanız lazım. Zaten biz sizi aramadan normal olarak dönüşte sizin hertürlü iletişim bilgisine sahip olduğunuz müşterilere (müşteri sadakati için) arayıp anket vs. yapmanız gerekir. Bu şekilde otomatik basma kalıp mesajlar (seyahatinizde jolly tur vs) insanı daha çok sinir ediyor.

  • Jolly Tur Temsilcisi05 Şubat 2014

    Değerli Misafirimiz, Seyahatinizde Jolly Tur’u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Jolly Tur ile ilgili her türlü görüş, öneri ve şikayetleriniz için 0 212 296 50 40 numaralı telefonlarımızdan Müşteri İlişkileri Departmanımıza ulaşarak bilgi alabilirsiniz. Saygılarımızla, Jolly Tur Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön