Nesrin T. Teşekkür Mesajı

Jolly Tur yetkililerine ve Atrium şubesindeki görevlilere mağduriyetimin giderilmesindeki capalarından dolayı teşekkür ederim

Jolly Tur Tur Gününü Yanlış Söylediler...

Nesrin T. |

17 Kasım'da Jolly Tur'un Atrium şubesine gittim abant turu için bilgi istedim görevli bana 22 Kasım "salı" günü günübirlik turlarının olduğunu söyledi 18 Kasım günü gittim bu sefer başka bir görevliye 22 Kasım salı günü için abant turu istiyorum dedim o da işlemleri yaptı sözleşmeyi imzalarken bana 22 Kasım sabah turun nereden kalkacağını söyledi.

22 Kasım sabah 7'de tur görevlisi beni aradı meğer 22 Kasım pazarmış ilk görevli yanlış gün söylüyor, ikici görevli tur salı değil pazar demiyor yanlışınızı düzeltin bizi gönderin dediğimde sözleşmeye baksaydınız hangi gün olduğuna biz parayı aldık siz ister gidin ister gitmeyin bizim için bir şey ifade etmiyor dediler.

Etiketler :

Acenta Bilgilendirme Acenta Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Aralık
  10:14

  Değerli Misafirimiz,

  Seyahatinizde Jolly Tur’u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

  Jolly Tur ile ilgili her türlü görüş, öneri ve şikayetleriniz için 0 212 296 50 40 numaralı telefonlarımızdan Müşteri İlişkileri Departmanımıza ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Jolly Tur Müşteri İlişkiler

 • Nesrin T.
  27 Kasım
  21:43

  Jolly Tur yetkililerine ve Atrium şubesindeki görevlilere mağduriyetimin giderilmesindeki capalarından dolayı teşekkür ederim