06 Eylül 2016

Jolly Tur Tatil İadesi!

Arkadaşımla beraber 19 Aralık 2015 tarihinde Jolly Tur'dan 16-24 Temmuz 2016 tarihleri arası 8 gece tatil satın aldım. 7 ay önceden aldığım bu tatile 12 saat kala ülkemizde maalesef bir darbe kalkışması oldu. Buna rağmen arkadaşımla birlikte azmedip bir şekilde 16 Temmuz 2016'da otele giriş yaptık. Fakat devlet memuru olmamız nedeniyle 18 Temmuz'da Başbakanlık tarafından yıllık izinlerin iptali ile alakalı genelge yayımlandı bu nedenle otelden 19 Temmuzda ayrılmak zorunda kaldık. 8 gece yatacağımız otelde 3 gece konakladık ve 5 gecelik hakkımız kalmıştı. Sayın Cumhurbaşkanımız memurları mağdur etmeyin dediği halde Jolly Tur ve ilgili otel olan Orange County Resort (Kemer) işbirliği yaparak bize iade yapmadılar defalarca mail atmamıza rağmen çeşitli bahaneler uydurarak suçu birbirlerine atarak hakkımızı alıkoydular. Yasal haklarımızı kullanacağız. Sizde bizim düştüğümüz hataya düşmeyin.

İbrahim 1.883 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim06 Ekim 2016

    Yalan söylüyorsunuz benimle irtibata geçilmedi. Ayıp ayıp insanları kandırıyorsunuz. bir daha asla jolly turu tercih etmeyeceğim ve her tanıdığımada bunu söyleyeceğim hayatımın sonuna kadar sizin nasıl bir firma olduğunuzu anlatacağım.

  • Jolly Tur Temsilcisi28 Eylül 2016

    Değerli Misafirimiz, Seyahatinizde Jolly Tur’u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Görüşleriniz ile ilgili Müşteri İlişkileri Departmanımız gerekli incelemeyi sağlayarak sizinle irtibata geçmiş ve konu hakkında gerekli tüm işlemler/bilgilendirmeler yapılmıştır. Saygılarımızla, Jolly Tur Halkla İlişkiler & Müşteri İlişkileri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön