Jolly Tur Şehir İçi Diye Satılıp Şehirden Alakasız Otele Yerleştirdi.

Murat Y. |

Jolly turla Paris tatilimiz mahvoldu. Şehir içi 4* otel parası alıp şehrin dışında çok kötü bir otele yerleştirdiler. 7 yaşındaki çocuğumuzla perişan olduk(metro haritasında yok) Şehir merkezine gelmek için gidiş-dönüş 60€ taksi parası ödemek zorunda kaldık

Zaten 3 gün için gittiğimiz turun ilk gecesi ve ertesi günü rehber E** Ü** ve İstanbul Jolly Tur merkezini arayıp diğer otele geçmek istediğimizi anlatmakla geçti. Zaten Paris'te Jolly Tur'u temsil eden kimse yoktu. 2.gün 02122965040'den Jolly Tur halkla ilişkiler F** hanıma ulaştık saatler sonra talep ettiğimiz otelde kalabilmemiz için 2 geceliğine 1200€ fark istendi, oysa 2 günün fiyatı ***.com'da zaten 950€'du.

Etiketler :

Acenta Bilgilendirme Fiyat Konfor

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat Y.
  09 Ekim
  15:00

  Bu şikayeti 27.07 den bu yana bildiğinize göre ne zaman cevap verilecek?gelecek şeker bayramı sonrası mı?

  ben de kes yapıştır yapmayı biliyorum?

 • Murat Y.
  12 Eylül
  14:44

  değerlendirme sürecinizi çok merak ediyorum
  çünkü bu güne kadar benimle en küçük bir temas kurmadınız sanırım bu şikayetlere son cevabı vermiş olarak kendinizi şikayeti sonuçlandırmış kabul etmeniz ile alakalı kes yapıştır bir cevap bu yazışmayı inceleyen ve takip edenler tüm şikayetlere aynı umursamaz cevabı vermiş olduğunuz göreceklerdir herhalde...

 • Murat Y.
  09 Ağustos
  14:37

  Bu şikayeti 27.07 den bu yana bildiğinize göre ne zaman cevap verilecek?gelecek şeker bayramı sonrası mı?

 • 09 Ağustos
  10:17

  Değerli Misafirimiz,

  Seyahatinizde Jolly Tur’u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

  Görüşleriniz tarafımızdan değerlendirmeye alınmıştır. Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır.

  Jolly Tur ile ilgili her türlü görüş, öneri ve şikayetleriniz için 0 212 296 50 40 numaralı telefonlarımızdan Müşteri İlişkileri Departmanımıza ulaşarak bilgi alabilirsiniz.