Jolly Tur Otobüsündeki Kötü Yolculuk!

Aslı Y. |

20.08.2016 tarihinde yani şu an Jolly Tur İstanbul Alanya otobüsündeyim. Dün akşam başlayan bu yolculuk hakkında bilgi vermek istedim. Oturduğum koltukta televizyon bozuk, ayağımızın rahat etmesi için koltukların altındaki aparat bozuk ki 14 saat boyunca ayaklarımı yere uzatmak zorunda kaldım. Yaptıkları açıklama bozuk ve yer değiştiremiyorlar.

Hostlar yolculuk boyunca 1-2 defa görüldüler, kendilerine ulaşılamıyor ne yazık ki! Kola istedik bitti dediler, sabah bekledik kahve ikram ederler diye etmediler. Bu defa kahve istedik cevap maalesef bu maalesefe bir açıklama da getirilmedi, nedir anlamadık. Bir daha asla Jolly Tur olmaz tüm çevreme de bunu anlatıp düşüneni uyaracağım. Ben böyle bir yolculuk, konuk değil de mülteci muamelesi gördükten sonra bunu telafi etmeleri imkansız yazık çok yazık!

Etiketler :

Seyahat Aracı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 31 Ağustos
  11:20

  Değerli Misafirimiz Aslı Hanım,

  Seyahatinizde Jolly Tur’u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

  Jolly Tur ile ilgili talebiniz için Müşteri İlişkileri Departmanımız gerekli incelemeyi sağlayarak sizinle irtibata geçilmiş ve şikayetiniz konusunda gerekli tüm işlemler/bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Saygılarımızla,
  Jolly Tur Müşteri İlişkileri