Jolly Tur Otobüs Fiyasko.

Nazan E. |

Otobüs biletini alırken özellikle otobüslerin yeni ve rahat olup olmadığını, koltuk ekranlarının bulunup bulunmadığını sordum. Hepsinin var olduğunu, otobüslerinin yeni ve geniş olduğunu belirttiler. 10/09'de Belek'e gitmek üzere Kadıköy'den otobüse bindiğimde tepe lambası dahil hiçbir şey çalışmıyordu. Yola çıktıktan yarım saat sonra sabiha gökçen civarında araba su kaynattığı için durduk ve arabaya su koyuldu. Bu sırada öğrendik ki araç Beylikdüzü'nden hareket ettiğinde de arızalıymış ve Kadıköy'de değiştireceklerini söylemişler ama değişen bir şey olmadı.

Sık sık araca su ilave ederek yola devam ettik. Bozöyükte moladayken otobüs açıklama yapmadan gitti ve buz gibi havada 1.5 saat arabanın tamir olmasını bekledik. Otobüsteki muavin tecrübesiz ve beceriksizdi. Kettle'i tanımadığı için içecek ikram etmedi. Tam bir fiyasko. Arızalı araç ile canımızı tehlikeye attılar.

Etiketler :

Seyahat Aracı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Eylül
  10:58

  Değerli Misafirimiz,
  Seyahatinizde Jolly Tur’u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

  Görüş, öneri ve talepleriniz için Müşteri İlişkileri Departmanımız gerekli incelemeyi sağlayarak en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.

  Saygılarımızla,

  Jolly Tur
  Halkla İlişkiler & Müşteri İlişkileri
  Departmanı