05 Eylül 2016

Jolly Tur İptal Sonrası Eksik Ödeme Yapıyor.

12 -18 Temmuz (altı gece kal beş gece kampanyası) Arasında Kuşadası Pine Bay Holiday Resort İsimli hotelde eşim ve çocuğumla konaklamak için Jolly Tur aracılığı ile 2.793,00 TL ödeyerek sözleşme yaparak anlaştık. 15 Temmuz günü ülkemizde gerçekleştirmeye çalışılan darbe girişiminin ardından polis olarak görev yaptığım için hemen tatili bitirip 16 Temmuz günü (hotelde 6 gece kalmak üzerine anlaşma yapmamıza rağmen 4 gün kaldıktan sonra) hotelden çıkarak görevimin başına döndüm.

Jolly Tur bana ödediğim tutarı 6' ya eşit bölerek, 4 günü düştükten sonra kalan 2 gün ücretini iade etmek yerine, 5 'e bölerek 1 gün parası vermeyi, 1 günün kampanyadan dolayı boşa gittiği, bana 931 TL ödemesi gerekirken 538 TL verdiler. Ortada mücbir bir sebep var. Sözleşmede duruma ilişkin kampanyanın hangi gün için geçerli olduğuna dair metin yok. Bende tüketici hakeme gidip 5 günde 2 günü 1076 TL isteyeceğim.

Dinçer 2.127 Okunma

Cevaplar

  • Dinçer20 Ekim 2016

    Bana bilgilendirme herhangi bir şekilde yapılmadı...

  • Jolly Tur Temsilcisi15 Eylül 2016

    Değerli misafirimiz Dinçer Bey, Seyahatinizde Jolly Tur’u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Görüşleriniz ile ilgili Müşteri İlişkileri Departmanımız gerekli incelemeyi sağlayarak sizinle irtibata geçmiş ve konu hakkında gerekli tüm işlemler/bilgilendirmeler yapılmıştır. Saygılarımızla, Jolly Tur Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön