09 Ekim 2014

Jolly Tur İlgisizlik Ve Eksik Yapılan Tur.

Jolly Tur'dan İzmir çıkışlı uçaklı GAP turu satın aldık. Programa ve bana gönderilen e-posta'ya göre bizi sabah saat 04. 30'da tur görevlisi Adnan Menderes Hava Limanın'da karşılayıp uçağa yönlendirecek ve sonrasında başka bir tur rehberi bizi Diyarbakır Havaalanında karşılayacaktı. Havaalanına ulaştığımızda hiç kimse bizi karşılamadığı gibi Diyarbakır Havaalanında da kimseyi bulamadık.

Verilen telefon numaraları arandığında da kimseye ulaşamadık. Biz 1, 5 saat bekledikten sonra rehberimiz İstanbul uçağından indi. İzmir grubunda bulunan 11 yolcu, İstanbul'dan gelen tur ile birleştirilmiş ancak bizlere bu konuda hiçbir bilgi verilmeyerek turumuzun kaygılı başlamasına neden olunmuştur.

Hüseyin 2.287 Okunma

Cevaplar

  • Jolly Tur Temsilcisi13 Ekim 2014

    Değerli Misafirimiz, Seyahatinizde Jolly Tur’u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Görüşleriniz tarafımızdan değerlendirmeye alınmıştır. Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır. Jolly Tur ile ilgili her türlü görüş, öneri ve şikayetleriniz için 0 212 296 50 40 numaralı telefonlarımızdan Müşteri İlişkileri Departmanımıza ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön