Jolly Tur İlgisiz Müşteri Temsilcisi.

Recep Serdar K. |

Jolly Tur'dan Haziran 2015 için Orta Avrupa Tur paketi aldık. İlk başta turun 2 kişi için 980 Euro olduğu söylediler. Bizde 2 gün sonra ödeme yapacağımızı bildirdik. 2 gün sonra aradığımızda paketin 1180 Euro'ya çıktığını söylediler. Yeni haliyle kabul ettik ve ödememizin %40 'lık bölümünü ödedik ve kendisinden vize için gerekli belgeleri göndermelerini rica ettik.

3 kere mail atmama rağmen ve arayıp not bırakmama rağmen bir geri dönüş olmadı bizimle ilgilenen! Hanımefendinin adı B*** N*** S***. Ayrıca doğu hizmeti yapan doktor olduğumuz için çarşamba günleri gelemeyeceğimizi ve de ayrıca vize için geleceğimizi tarihi 22 Mayıs'tan önce almasını rica ettik haliyle bir geri dönüş olmadı.

Etiketler :

Vize ve Bürokratik İşlemler Çağrı Merkezi Personel Davranış

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Recep Serdar K.
  02 Mayıs
  17:13

  İlgili biriminize ulaştım. Durumumu anlattım biz size döneceğiz dediler ancak aradan 1 hafa geçti bana ulaşan yok. Her seferinde başka bir kişi bana bakıyor ve durumumu baştan anlatıyorum. Halen daha sorunuma etkin bir şekilde çözüm sağlanamadı.

 • 24 Nisan
  13:10

  Değerli Misafirimiz,

  Seyahatinizde Jolly Tur’u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

  Jolly Tur ile ilgili her türlü görüş, öneri ve şikayetleriniz için 0 212 296 50 40 numaralı telefonlarımızdan Müşteri İlişkileri Departmanımıza ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Jolly Tur Müşteri İlişkiler