31 Ekim 2016

Jolly Tur Hizmet Kusuru.

Mart 2016 tarihinde; 10-17 Eylül 2016 tarihleri arasında, Jolly Tur ile İstanbul-Antalya Loniçera Otel'de otel ve yol hizmet almak içi anlaştık. 9 Eylül akşamı otobüse binmek için Kadıköy evlendirme dairesinin otoparkına 11 yaşındaki oğlum ve ben gittiğimizde, bizim rezervasyonumuzu bulamadıklarını söyleyip yaklaşık 15 dakika o otobüs-bu otobüs koşturdular bizi. Sonrasında çağrı merkezini arayarak, rezervasyonumuz olduğunu kabul ettiler. Sonra tekrar başka bir otobüse yönlendirdiler bizi. Meğer otobüste yerleşim bilgilerine bakan kişi görmemiş. Sonrasında, 14 saat sürmesi planlanan yol, 18 saat sürdü, her önüne gelen yerde durulduğu için. O da yetmiyormuş gibi, otobüste hizmet sıfırdı.
Ne su, ne çay veya kahve, kek benzeri hiçbir hizmet sunulmadı. Aynı şekilde dönüş yolunda da aynı şikayetler ile kötü bir yolculuk yaptık. Jolly Tur'dan şikayetçiyim.

Gunes 4.547 Okunma

Cevaplar

  • Gunes 22 Aralık 2016

    Halen irtibata geçilmemiştir.

  • Jolly Tur Temsilcisi30 Kasım 2016

    Değerli Misafirimiz, Seyahatinizde Jolly Tur’u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Görüş, öneri ve talepleriniz için Müşteri İlişkileri Departmanımız gerekli incelemeyi sağlayarak en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Saygılarımızla, Jolly Tur Halkla İlişkiler & Müşteri İlişkileri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön