15 Temmuz 2016

Jolly Tur Haydarpasha Palace Oda Skandalı.

Haydarpasha Palace için rezervasyon yaptık fakat oda seçimi yaparken ekonomik standart oda ve süperior oda tipleri arasında hem özellik hem fiyat farkı mevcuttu. Bende süperior odayı hem yandan deniz manzaralı hem de oda biraz daha büyük diye bu oda tipini seçtim. İşte her şey Haydarpasha Palace girişte başladı. Odamız verildi, resepsiyondakilere sorduğumda otel boş olmasına rağmen deniz manzaralı yerine otelin arka odalarından verdiler, ağaçlık alana bakıyor, adama söylüyorum, deniz manzaralı diye "standart oda sizinki" diyorlar.

Ben neden o zaman fazla para vererek deniz manzaralı oda aldım? Jolly Tur aradığımda ise o otelin sorunu olduğunu bildirdi. Tüm tatillerimi Jolly Tur üzerinden yapıyordum bir daha asla yapmam!

Salih 824 Okunma

Cevaplar

  • Salih 28 Kasım 2016

    Kaç aydır nasıl bir inceleme yapıyorsunuz? Dönüş hala yok!

  • Jolly Tur Temsilcisi15 Temmuz 2016

    Değerli Misafirimiz Salih Bey, Seyahatinizde Jolly Tur’u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Jolly Tur ile ilgili her türlü görüş, öneri ve talepleriniz için Müşteri İlişkileri Departmanımız gerekli incelemeyi sağlayarak en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Saygılarımızla, Jolly Tur Müşteri İlişkiler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön