07 Mayıs 2015

Jolly Tur Hayal Kırıklığı!

Son iki gün Barcelona'da kaldığımız otel hariç; oteller ve kahvaltılar kötüydü. Neden rehberlik mesleğini seçtiğini ve Jolly Tur'un neden bu kişiyi rehber olarak atadığını anlayamadığım B.. bey, tavrı ile bu geziyi daha da kötü bir hale getirdi. Bir daha Jolly Tur'la asla.

Sennur 2.288 Okunma

Cevaplar

  • Sennur12 Mayıs 2015

    Müşteri ilişkileri departmanınız ilk başvurduğum yer. Bana, oteller hakkında görüşlerimizin onlar için önemli olduğu söylendi sadece. Yani, benim paramı alıp bilmedikleri otele gönderiyorlar, ben dönüşte otelin iyi olup olmadığını söylüyorum, onlar da tamam diyor. saçma sapan turunuza 3.000 TL'yi size kobaylık etmek için ödemedim. Gücünüz yetmiyorsa, yetebileceğiniz kadar tur çıkarın. Uzun süre yurt dışında yaşayan, birçok tura katılan biri olarak sizi kıyaslıyorum ve çok kötü olduğunuzu söylüyorum. Tur tarihi 26 Nisan-3 Mayıs. İtalya, Fransa, İspanya.

  • Jolly Tur Temsilcisi12 Mayıs 2015

    Değerli Misafirimiz, Seyahatinizde Jolly Tur’u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Jolly Tur ile ilgili her türlü görüş, öneri ve şikayetleriniz için 0 212 296 50 40 numaralı telefonlarımızdan Müşteri İlişkileri Departmanımıza ulaşarak bilgi alabilirsiniz. Saygılarımızla, Jolly Tur Müşteri İlişkiler

  • Sennur09 Mayıs 2015

    Bana başka kimseden şikayet almadıkları söyleniyor ama bu tura farklı turlardan insanlar katılmıştı ve özellikle rehber hakkında çok fazla şikayet vardı.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön