Jolly Tur Hayal Kırıklığı!

Sennur S. |

Son iki gün Barcelona'da kaldığımız otel hariç; oteller ve kahvaltılar kötüydü. Neden rehberlik mesleğini seçtiğini ve Jolly Tur'un neden bu kişiyi rehber olarak atadığını anlayamadığım B.. bey, tavrı ile bu geziyi daha da kötü bir hale getirdi. Bir daha Jolly Tur'la asla.

Etiketler :

Rehber Personel Davranışı Konaklama Yiyecek İçecek

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sennur S.
  12 Mayıs
  13:17

  Müşteri ilişkileri departmanınız ilk başvurduğum yer. Bana, oteller hakkında görüşlerimizin onlar için önemli olduğu söylendi sadece. Yani, benim paramı alıp bilmedikleri otele gönderiyorlar, ben dönüşte otelin iyi olup olmadığını söylüyorum, onlar da tamam diyor. saçma sapan turunuza 3.000 TL\'yi size kobaylık etmek için ödemedim. Gücünüz yetmiyorsa, yetebileceğiniz kadar tur çıkarın. Uzun süre yurt dışında yaşayan, birçok tura katılan biri olarak sizi kıyaslıyorum ve çok kötü olduğunuzu söylüyorum. Tur tarihi 26 Nisan-3 Mayıs. İtalya, Fransa, İspanya.

 • 12 Mayıs
  11:15

  Değerli Misafirimiz,

  Seyahatinizde Jolly Tur’u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

  Jolly Tur ile ilgili her türlü görüş, öneri ve şikayetleriniz için 0 212 296 50 40 numaralı telefonlarımızdan Müşteri İlişkileri Departmanımıza ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Jolly Tur Müşteri İlişkiler

 • Sennur S.
  09 Mayıs
  17:00

  Bana başka kimseden şikayet almadıkları söyleniyor ama bu tura farklı turlardan insanlar katılmıştı ve özellikle rehber hakkında çok fazla şikayet vardı.