Jolly Tur Hastalıkta Bile Yardımcı Olunmaması!

Nurşen Eroğlu E. |

05/09/2015 tarihinde Alanya'da tatile gittik. Tatilimizin 6 günü eşimin rahatsızlanması nedeniyle hastaneye çağırdığımız ambulansla hastaneye yatırdık. Dönüş tarihimiz 12/09/2015 tarihindeydi. Giderken gitmiş olduğumuz otobüste bir sürü boş yer vardı. Dönüşte de eşimin yataktan kalkamaması nedeniyle rehberden bize ayrıca 2 koltuk daha ayarlamasını rica ettik. 10/09/2015 tarihinde kendisi durumumuzu anlattım. Rehber bize otobüsün doluluk durumunu ancak ertesi gün belli olacağını söyledi. Ertesi gün otobüs full dolu size yardımcı olamayacağız dedi. Ben de Jolly Tur merkezi aradım. Onlar da aynı şeyi söyledi o zaman biletin iptalini istedim 1 gün öncesi bildirmemiz gerektiğini kesinlikle olmayacağını söyledi.

Etiketler :

Diğer

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Eylül
  11:55

  Değerli Misafirimiz,

  Seyahatinizde Jolly Tur’u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

  Jolly Tur ile ilgili her türlü görüş, öneri ve şikayetleriniz için 0 212 296 50 40 numaralı telefonlarımızdan Müşteri İlişkileri Departmanımıza ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Jolly Tur Müşteri İlişkiler

 • Nurşen Eroğlu E.
  15 Eylül
  12:53

  Yukarıda tamamlayamadığım yazımın devamıdır. İptal olmayan bilet ve hiçbir şekilde geri gelmemiz konusunda yardımcı olunmayan durum. Hastalığımızı anlatmamıza rağmen 1 gün öncesinden bildirilmedi gerekçesiyle iptal olmayan bilet bundan sonra asla ve asla jolly turu kullanmayacağım ve çevremdeki herkese durumu anlatacağım. Yapılan terbiyesizlik uç noktada