Jolly Tur Haksız Yere Para Aldı.

Merve G. |

Kurban bayramı için Jolly Tur'dan Antalya için otel ve transfer aldım. Otele transfer ücreti normalde 55 tl'miş, fakat ben otelde tek kişilik odada kaldığım için bana transfer 110 tl oluyormuş. Otel benden 2 kişilik fiyat alabilir, çünkü 2 kişilik odayı tek kişi kapladığım için normaldir ama buna bakarak neden Jolly Tur 2 katı transfer ücreti alınıyor? Sonuçta transfer otobüs bileti mantığındadır. Ben 1 kişilik koltuk kaplıyorum, neden 2 kişilik para ödeyeyim? Daha tatile gitmeden tadımı kaçırdılar.

Etiketler :

Fiyat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Merve G.
  17 Eylül
  08:48

  Merhaba Şikayet var.com Ailesi,

  Firmadan tarafıma dönüş ulaştı ve şöyle diyorlar; "fiyat bilgisi size verildi sizde onayladınız yapacak birşey yok"!!!
  Ben bana 110 tl diye fiyat verildiğinde başkalarınn aynı hizmeti 55 tl den aldığını bilemezdim.Bilseydim JOLLY TUR gibi kime ne tutturursam hizmet anlayışıyla hareket eden bir firmala burdan 3 sokak öteye bile gitmeyi düşünmezdim. Bu firmayla ilk ve son tecrübem oldu. ETS ve Anı tur ile yurt içi ve yurtdışı dahil bütün seyahatlerim sorunsuzdu.
  Nişanlımla beraber tatile gidecez ona transfer ücreti 55 tl den bana ise 100 tl den gerçekleşmektedir.Üstelik aynı araçta beraber gidecez. Yazık yani, verilen cevap dahada vahim. Müşteriye empatiden uzak, hiçte adil olmayan yaklaşım.
  Bu konuyu burdan herkeze tüm sosyal medyaya ve ulaşabildiğim herkeze yayacağım ki başkalarıda benim gibi madur olmasın.

 • 14 Eylül
  18:04

  Değerli Misafirimiz,

  Seyahatinizde Jolly Tur’u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

  Görüşleriniz tarafımızdan değerlendirmeye alınmıştır. Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır.

  Jolly Tur ile ilgili her türlü görüş, öneri ve şikayetleriniz için 0 212 296 50 40 numaralı telefonlarımızdan Müşteri İlişkileri Departmanımıza ulaşarak bilgi alabilirsiniz.