05 Ağustos 2014

Jolly Tur Erken Rezervasyonu İptal Etmiş.

Jolly Tour'dan rezervasyon no : 325239 olan sözleşme yaptık. Sözleşme gereği bize aile odası verilmesi gerekiyordu. Otel yönetiminin aile odası vermeyeceklerini söyleyerek rezervasyonumuzun biz tatil için otele geldiğimize iptal edildiğini belirttiler. Geri dönüş şansımız kalmamıştı ve sözleşme gereği eşdeğer otelde konaklatmaları gerekirken bununda mümkün olmadığını söyleyerek standart odada kalmak zorunda bırakıldık.

Zafer 1.516 Okunma

Cevaplar

  • Zafer06 Ağustos 2014

    Biz 5 aile olarak seyahat planladık ve otelde bize 3 adet aile odası rezervasyonu yapıldığı firmanız tarafından bildirildi. Maduruyetimizin giderildiğini söylemeniz bizim talep ettiğimiz ve satın almış olduğumuz aile odası ikame etmemektedir. Çünkü benim iki tane çocuğum var biri ( 17 yaş ) diğer ailelerin çocuklarıyla kalmakta diğeri ( 13 yaş) bizimle standart odaya ilave edilmiş yatakta bizimle birlikte kalmakta. Bu durumda eşimle rahat hareket edemiyoruz. Firmanız tarafından eşdeğer otel olmadığı. Aile odasının olmadığı beyan edildi, 800 km yoldan otele ulaştığımızda bize satmış olduğunuz odaların mevcut olmadığını öğrendiğimizde tek çıkar yolun bu olmasından doğal bir sonuç yoktur. Ama bu sorunun giderildiği anlamı taşımamaktadır. Şunu da belirtmek isterim ki bizim durumumuzda bir çok aile var bu otelde. Buradan şu sonuç çıkmaktadır, ya hayali oda satıyorsunuz yada otellerle yeterince iyi anlaşma yapmıyorsunuz. Ayrıca bu bu oda sorunu bize sunulmuş herhangi bir anlaşma karşılığında gerçekleşmemiştir, geçerli olan sizinle yapmış olduğumuz sözleşmedir. Muhatabımız anlaşma hükümleridir, siz bu kendi yükümlülüklerinizi yerine getirmediniz. Sorunu çözmediniz.

  • Jolly Tur Temsilcisi05 Ağustos 2014

    Değerli Misafirimiz, Seyahatinizde Jolly Tur’u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Görüşleriniz tarafımıza ulaşmış olup, ilgili merciler ile paylaşılarak gerekli araştırmalar yapılmaktadır. Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınıza gerekli geri dönüşün sağlanacağını belirtmek isterim. Jolly Tur ile ilgili her türlü görüş, öneri ve şikayetleriniz için 0 212 296 50 40 numaralı telefonlarımızdan Müşteri İlişkileri Departmanımıza ulaşarak bilgi alabilirsiniz. Saygılarımızla, Jolly Tur Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön