16 Şubat 2016

Jolly Tur Bile Şikayetimize Geri Dönmedi!

Bizler dört kız arkadaş olarak Jolly Tur ile Kıbrıs turuna katıldık. Jolly Tur'u seçmemizin amacı daha güvenilir bir seyahat yapmak ve bilindik bir şirketle gitmekti. Tur da bize yardımcı olarak görevlendirilen bey eğlence mekanında standımıza turdan başka insanlar getirdi, içkisini kaldırarak devamlı bizi rahatsız etti, rahatsız olduğumuzu, görüntünün hoş olmadığını dile getirdiğimizde de o zaman otele taksi ile dönersiniz yanıtını verdi!

Daha sonra da sözlü taciz de bulunarak bir arkadaşımızı çok rahatsız etti ve bir tür çalışanına yakışmayacak derecede alkollüydü. Onun dışında odamızdan olsun transferlerden olsun çok mutluyduk ancak gece yaşadığımız bu olay bizi çok üzdü. Ve döner dönmez Jolly Tur'u aradık şikayetimizi bildirdik bize geri döneceklerini söyledikleri halde hiçbir dönüş olmadı.
Mağduriyetimize bu kadar kayıtsız kalınması bizi çok üzdü...

Handan 1.990 Okunma

Cevaplar

  • Jolly Tur Temsilcisi09 Mart 2016

    Değerli Misafirimiz, Seyahatinizde Jolly Tur’u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Jolly Tur ile ilgili her türlü görüş, öneri ve şikayetleriniz için 0 212 296 50 40 numaralı telefonlarımızdan Müşteri İlişkileri Departmanımıza ulaşarak bilgi alabilirsiniz. Saygılarımızla, Jolly Tur Müşteri İlişkiler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön