Jolly Tur Artık Güven Vermiyor.

Selda K. |

Jolly Tur ekibi artık eski samimiyetinden müşteri memnuniyetinden ve kalitesinden uzaklaştı ve bu durumu her yerde her platformda dile getirmeye devam edeceğimi iletmek istiyorum. Neden mi? Nisan 2016 da Alaçatı ot festivaline katıldığımız turda otelden tutun rehberin tavırlarına gecikmelere ve vadedilen birçok şeyin yerine getirilmemesi tüm tur ekibi olarak bizi müşteri temsilcinizle görüşmeye yönlendirdi çünkü rehberin umarsız ve çözümsüz tavırları herkesin sinirlerini yeterince bozmuştu.

Tur esnasında Jolly müşteri temsilcisinden özür mahiyetinde tüm otobüse hediye tur eklendiği ve bu konudan dolayı özür diledikleri söylendi. Peki dedik her tur böyle olacak değil. Döndüğümde tüm yaşanılanları tekrardan Maltepe Park şubesi S, M. ve L. hanımla paylaştığımda sorun olmadığı ve hediye Safranbolu turu sisteme tanımlandığı iletildi.

Etiketler :

Rehber Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Haziran
  14:33

  Değerli Misafirimiz Selda Hanım,

  Seyahatinizde Jolly Tur’u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

  Jolly Tur ile ilgili her türlü görüş, öneri ve talepleriniz için Müşteri İlişkileri Departmanımız gerekli incelemeyi sağlayarak en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.

  Saygılarımızla,
  Jolly Tur Müşteri İlişkiler

 • Selda K.
  18 Haziran
  13:27

  Fakat sonrasında tekrar sergen beyle iletişime geçtiğimde böyle bir şeyin olmadığını sisteme tanımlı tur bulunmadığını iletti. Hediye tur ya da herhangi birşey beklentisi içinde değilim öncelikle belirteyim. Anlayamadığım ilk olarak hatalarını telafi olarak verdikleri tur zaman aşımı gibi bir şeye mi uğruyor yoksa bu sadece bir politikamı? Daha önceleri de birkaç kez katıldığım Jolly Tur artık benim için gerçekten bitmiştir. Kimsenin kimseden haberi yok ya da iletişim kanalları tıkanmış bilemiyorum. Bir daha asla ve asla Jolly Tur. Tanıdığm tanımadığım herkese ve he ryere bu durumu jollynin artık nasıl bir marka ile yol aldığını anlatacağım. Bir daha görüşmemek üzere jolly