14 Haziran 2016

Jolly Tur 19 Mayıs Ankara Uçaklı Karadeniz ve Batum Turu...

Sözleşmede ve Jolly Tur'un internet sitesinde geçen tur programında dönüş saati 21:30 olmasına rağmen tura katılan 37 kişiden 15'nin uçak bileti 17:45'te alınmış ve o uçakla uçmamız zorlanmıştır. Uçağımızın daha erken saatte olduğunu aynı gün uçuşa birkaç saat kala tesadüf eseri başka bir yolcunun online check-in yapması sonucu öğrendik. Daha sonra Jolly Turu aradığımızda bahane olarak yoğunluktan dolayı 17:45'e Anadolu Jet'in ek sefer koyduğunu 15 kişinin de biletini Anadolu Jet'in 17:45'e kaydırdığını Jolly Tur olarak hiçbir şey yapamayacaklarını söylediler.

Oysaki Anadolu Jet biletin 16 Mayıs'ta 17:45'te alındığını ve hiç bir değişiklik olmadığını, olsa bile bunu bize 2 gün önceden yasal olarak belirtmeleri gerektiğini söyledi 17:45'te uçtuğumuz için sözleşmede geçen tur programının son günü gerçekleşmemiştir. 4 günümüz Jolly Tur sayesinde mahvoldu.

Emre 1.470 Okunma

Cevaplar

  • Emre19 Haziran 2016

    Burada iletişime geçeceğiz falan dediklerine bakmayın. Zaten bu durumu en başından beri çok iyi biliyorlar. En fazla üstlerine bildirdiklerini ama onlardan cevap gelmediğini falan söylüyorlar. Ben sadece turunuzu iyi seçmeniz gerektiğini düşündüğüm için, diğer insanlarda mağdur olmasın diye buraya bunları yazıyorum. Ayrıca rehberimiz Esra Hanıma da azarlayıcı ters tavırları için teşekkür ediyorum. İşinde bu kadar istekli ve şevkli olduğu için onu takdir ediyorum!

  • Emre19 Haziran 2016

    Batum'daki otel (Holiday House Hotel) sözleşmede geçen Batum otelleri listesinde yoktu. Odalar çok kirliydi. Bir önceki misafirden kalan kullanılmış hijyen eşyaları hala banyoda duruyordu. Turdaki diğer insanlarından da sıcak su olmadığı için duş alamadıklarını duyduk. Ayrıca kalacağımız otel son saatlere kadar belli değildi. Rehber anlaşmalı olduğu yerlerde saatlerce bekleyip bizi gezdirmesi gereken yerlere çok az vakit ayırdı. Gezmemiz yerleri alelacele sadece 10-20 dakika görebildik. Turda bulunan Trabzon ve Rize şehir turlarını yapamadık. 2 gün boyunca sabah 7:30'da yediğimiz kahvaltıdan sonra öğle yemeğini 17:00 civarlarında yedik. İtiraz ettik terslendik. Rehber sağ olsun

  • Jolly Tur Temsilcisi14 Haziran 2016

    Değerli Misafirimiz Emre Bey, Seyahatinizde Jolly Tur’u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Jolly Tur ile ilgili her türlü görüş, öneri ve talepleriniz için Müşteri İlişkileri Departmanımız gerekli incelemeyi sağlayarak en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Saygılarımızla, Jolly Tur Müşteri İlişkiler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön