29 Mart 2013 #1714041

Joker Mağazası Ürünü Göndermediler!

Sitesinden sipariş ettiğim ürünlerim gelmedi. Aradan geçen gün ile internette belirttikleri aynı gün içinde kargoya teslim tutmuyor, gerçek dışı bir beyan ürünlerimin acilen teslimini rica ediyorum, kredi kartımdan çekilmiş bedel var ama ürünlerimin ne zaman teslim edileceğini bilmiyorum, bir daha bu siteden sipariş etmem.

Çağla 75 Okunma

Cevaplar

  • Joker Mağazası Temsilcisi18 Nisan 2013

    Değerli müşterimiz, İlgili departmanımız banka ile görüşülmüş olup, sizinle paylaşılan iade dekontu bilgileri banka ile paylaşıldığında bir sorun olmadığı ve iadeyi kendilerinin de görüntülediği bilgisine ulaşılmıştır. Bankanız ilk ekstrenizde iadeyi görebileceğinizi ifade etmektedir. Bankanız ile tekrar görüşmenizi rica ederiz. Sevgi ve saygılarımızla, JOKER.

  • Çağla17 Nisan 2013

    Kredi kartıma geçen hiçbir iade yok, sizi arayıp durumu ilettiğim halde hala çözüm bulunamadı. Banka ile görüştüğümde verdiğiniz rEFERANS Noyu sistemlerinin tanımadığını böyle bir uzunlukta numara olmadığını ilettiler. İstediklleri İADEYİ Yapan bankanın adı ve EFT numarasıdır bu bilgilerin tarafıma en kısa zamanda bildirilmesini rica ediyorum.

  • Joker Mağazası Temsilcisi04 Nisan 2013

    Değerli müşterimiz, 02.04.2013 Salı 12:12 tarihinde iadeniz yapılarak dekontunuz mail adresinize gönderilmiştir. Sevgi ve saygılarımızla, JOKER.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön