18 Ekim 2016 #6715180

Joker Mağazası Üründen Memnun Değilim!

Ürün 3 defa servise gitti Mersin Mut ilçesinde görev yapıyorum ve en yakın mağazaya 2,5 saat mesafedeyim bu sebeplerden ürün her defasında sorunlu geldi. Ben her defasında bilgi verdim ama maalesef ürünü garantiye gönderebilmek için her defasında 2 ay beklemek zorunda kaldık işin açıkçası ürün kötü hiç memnun değilim. Mersin Form Joker Mağazası gerçekten çok yardımcı oldu her defasında bu sefer yeter artık sorun çözülür inşallah dediler ellerinden geleni yaptılar ama ürün serviste her defasında sorunlu geldi 2.tadilattan geldiğinde ürün zaten çalışmıyordu ama bulunduğum yerden dolayı hemen götüremedi konu hakkında Mersin Joker Mağazası ne kadar haklı olduğumu iletecektir!

Aydin 344 Okunma

Cevaplar

 • Aydin28 Aralık 2016

  Sevgili mağaza ne oldu kaç yüz sefer görüştük artık sayısını hatırlamıyorum joker müşterisine yağ kir içinde servisten gelen bir ürünü teslim edecek kadar acizmiş! En içten sayğısızlıklarımla!

 • Aydin14 Kasım 2016

  Joker mağazasından aldığım bebek arabası 5.defa servise gidiyor anlatsam burada destan olur ama maalesef kelime karakteri yetmiyor en son dün 180 km ötedeki bana en yakın mağazaya gidip Sunny baby ultimate 7000 ürünü 5.defa teslim aldım ama ürün kırık ve ürün yağ içinde geldi mağazada çalışan personel anlam veremedi şaşırıdı yine tekerlekten yağ aktığını ürünün poşetsiz sarılıp gönderildiğini ve sorunun bundan kaynaklandığını söylediler. 5.defa servis 2 defa mağaza her git gel 1 ay Allah razı olmasın Joker Mağazası sizden ve aynı şekilde dalpa dan! İletişim kuruluyor yok bu sefer oldu diye yok kontroller sağlandı ürününüz harika olmuş falan filan gidiyorum mağazaya personel ürünü açıyor ürün kırık ve pislik içinde! İlgileniyoruz diyorlar daha bir çözüm bulunamadı aynı noktadan 7 defa arıza veren ürünle ilgili her seferinde ürün sözde tamir edilip gönderiliyor ama sözde!

 • Aydin20 Ekim 2016

  Sorun hakkında bildirim yaptım telefonda cuma-cumartesi günü ürünü tekrar servise göndereceğim (4.defa servis olacak 2 defa mağazada işlem gördü) sonucunu tekrar buradan yazarım saygılarımla.

 • Joker Mağazası Temsilcisi18 Ekim 2016

  Değerli Müşterimiz , Belirtmiş olduğunuz telefon numaranızdan aranmış olup , ulaşım sağlanılamamıştır . Gün içerisinde tekrar geri dönüş sağlanacaktır . Sevgi ve saygılarımızla , JOKER

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön