10 Mayıs 2013

Joker Mağazası Teslimat!

Joker com tr den bir daha alışveriş yapmam. Şikayetleri okuduğumda benimkine benzer birçok şikayet olduğunu gördüm. İnternet ten ürün satışı yapmasına rağmen göndertmesini bilmeyen, ve tamamen kendinden kaynaklanan hataları kusura bakmayın cümlesi ile kapatmaya çalışan, kurumsal olamamış bir firma.

Kargo işyerime geliyor ve cep telefonumdan aramadığı için bana ulaşamıyor, neden cebimi aramadınız, iş yerindeydim dediğimde, Jokerden böyle bir bilgi almadık diyorlar. Şimdi de paketimi göndermiyorlar üstelik iademi, daha az mıktarda ödeyerek yapıyorlar. Hakkımı her türlü arayacağım.

Betül 60 Okunma

Cevaplar

  • Joker Mağazası Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Değerli Betül Hanım, Öncelikle yaşamış olduğunuz gecikme sebebi ile üzgün olduğumuzu belirtir, geri bildirimlerinizin işimizi daha da iyi yapma yolunda bizleri motive eden bir unsur olduğunu ifade etmek isteriz. Belirtmiş olduğunuz siparişinizden kazanmış olduğunuz hediye çeklerinin kullanılmasının ardından sipariş iptali gerçekleşmiş olup, kullanmış olduğunuz hediye çekleriniz ödediğiniz tutardan düşülerek iade işleminiz gerçekleşmiştir. Telefon numaranızın iletilmemiş olması ile ilgili olarak kargo firması ile görüşülecek olup aynı sorunun tekrar yaşanmaması sağlanacaktır. Konu ile ilgili olarak e-posta adresinize 29.04 ve 09.05 tarihinde geri bildirim yapılmış olup iade dekontunuz gönderilmiş ve belirtilen durum açıklanmıştır. Gecikme için üzgün olduğumuzu belirtmek ister, anlayışınız için teşekkür ederiz. JOKER.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön