01 Mayıs 2013 #1773304

Joker Mağazası Teslim Günü Geçti Siparişim Gelmedi!

19.04.2013'te joker internet sitesinden sipariş verdim. Siparişimin ertesi günü mailime yoğunluk nedeniyle 1-3 iş günü içerisinde kargo yapılacağı bildirildi. 2 gün sonra tekrar mail geldi yine 1-3 iş günü içerisinde geleceği bildirildi. 23 nisan tatili olduğu için normal gördüm.


26 nisan tarihinde siteye girdiğimde siparişimin yanında bir kargo numarası gördüm. Fakat bu kargo numarası bir önceki siparişimindi. Aradım firmayı bildirdim. Düzenleyip kargoyu bugün yapacağız dediler.


Kargo gelmeyince 29 nisanda firmayı aradım. Hata olmuş çok geç kalmış size dönüş yapacağız dediler ama arayan olmadı. Bugün tekrar aradım firmayı yine döneceğiz dediler ama dönmediler. Sorunumun çözülmesini rica ederim.

Burcu 68 Okunma

Cevaplar

  • Burcu10 Mayıs 2013

    Ürünüm 19 günlük mücadelenin ardından elime ulaştı. Müşteri memnuniyetini 20 liralık hediye çeki vererk sağladıklarını düşünüyorlar. Müşteri temsilcileriyle yaptığım bir sürü görüşmeye dönüş yapmayıp şikayet varda şikayet yazınca ancak dönüş yaptılar. Bir daha asla alışveriş yapmayacağım bir sitedir kendileri . Dubaiden getirttiğim bebek arabası 6 günde elimdeyken 19 günde bir oyuncak yollayamayan sitedir.

  • Joker Mağazası Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Müşterimiz ile görüşülerek problemi giderilmiş ve memnuniyeti sağlanmıştır. Sevgi ve saygılarımızla, JOKER.

  • Burcu03 Mayıs 2013

    Firma ile tekrar görüştüm ve bu seferde kargodan geri dönmüş dediler. Ups kargoyu aradım ve böyle bir gelip geri dönüş olmadığını bildirdiler. Firma inatla yalan beyanlarda bulunuyor. 3 iş günü içinde teslim etmeyi taahhüt ettikleri müşteri sözleşmesi öylesine varolan bir belge.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön