28 Kasım 2017
Yorum Yap
#9831539

Joker Mağazası Süt Pompası Arıza Servis Süreci!

Süt sağma pompam 20 gündür hala servis sürecinde. Joker çalışanlarının hataları yüzünden mağdur oldum. 3 gün sonra işe başlayacağım ve bebeğim im süt depolayamadım.

Emel Emel 425 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Emel28 Kasım 2017

    Avent marka süt pompası arıza yapınca Bursa endülüs park AVM ye götürdüm. Ürün aciliyeti olan ürün olduğu için 5 gün içinde geri gelir dediler ancak yanlış adrese gönderdikleri için 1 hafta ürün yanlış adreste kalmış ve beni arayarak kargo şirketinin hatası dediler. 7 Kasım'da verdiğim ürün 27 Kasım bugün itibariyle hala gelmedi. 1 Aralık'ta ise başlayacağım ve küçük bebeğim için süt depolayamadım. Bebeğim mamayı reddeyiyor. Mağduriyetimin en kısa sürede giderilmesini istiyorum!

  • Emel28 Kasım 2017

    Avent marka süt sağma pompasını Bursa Carrefour AVM Joker mağazasından satın aldım. Ürün bir süre sonra çekim yapmadığı için geri götürdüm ve garanti kapsamında ürünün servise gönderilmesini istedim. Sorumlu olduğunu öğrendiğim Özer adındaki bey nedense binbir bahane ile ürünü almak istemedi. En başta ürünü fişe taktı ve dalga gwcer gibi benim gördüğüm kadarıyla çalışıyor gibi saçma yorumlarda bulundu. Servise müşterinin götürmesinon daha iyi olacağını söylemesine rağmen b3n si gönderin deyince en sonunda jokerin göndermesi yasak gibi saçmna bir yalan söyledi. Bende vaska bir AVM deki (endülüs park AVM) Joker mağazasına götürdüm ancak orada da ürünü yanlış adrese göndermişler 1 hafta yanlış adreste kalmış

  • Joker Mağazası Temsilcisi28 Kasım 2017

    Merhaba, Konu araştırma aşamasındadır. Tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla, JOKER

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler