29 Ocak 2014 #2256042

Joker Mağazası Satış Elemanı Mağdur Etti

Yeğenim İzmir Balçova mağazasında fiyatından dolayı alamadığım oyuncak yüzünden çok üzüldü. Furby adında oyuncağın fiyatı alamayacağım seviyede.satış elemanı anlayışsız davrandı kaş göz hareketi yaptım anlasın da yeğenimi vazgeçirsin istedim.


Ama o ürünü anlatmaya o kadar kapılmış ki asla bana param yok alamam dediğim halde o yeğenimin dikkatini çekmek için öyle övdü ki oyuncağı. Artık yeğenim yalvarıp ağlamaya başladı. Başka oyuncak mağazalarında bu tür durumlara anlayış gösteriliyor ama bu mağazada artık yeğenim istemesin sussun diye o oyuncak bozuluyormuş de mi dememe rağmen hala yok bozulmuyor demeye devam etti. Bu görev yapmak değildir. Saatlerce çocuk ağladı.

Gülgün 298 Okunma

Cevaplar

  • Gülgün05 Şubat 2014

    aşağıdaki mesaj göstermelik mesajdır mağduriyete dair u ürünü hediyesini ya da anlamlı bir indirim talebettim öüzr bile dilemeksizin hiç bir ŞEY YAPAMAYIZ DEDİLER...BU FİRMAYI TÜKETİCİ HAKLARINA ŞİKAYET EDECEĞİM...

  • Joker Mağazası Temsilcisi29 Ocak 2014

    Değerli müşterimiz, belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili olarak çok üzgün olduğumuzu ifade etmek isteriz. Konu ilgili departmanlarımıza aktarılmış olup mağazamız ile ilgili görüşülerek gerekli tüm aksiyonların alınacağını belirtmek isteriz. Sevgi ve saygılarımızla, JOKER.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön