07 Mayıs 2013 #1782239

Joker Mağazası Paramı İade Etmiyor!

Joker.com.tr'den 14 Nisan tarihinde 743 Liralık 2 adet ürün aldım. Ürünün biri 18 Nisan'da gönderildi. Ben Konya'nın ilçesinde ikamet etmeme rağmen Konya içinde kargoyu tam 15 gün beklettiler. Sonradan öğrendik ki Joker adresi yanlış aktarmış. Neyse diğer ürünü beklerken hala gönderilmediğini gördüm ve stokta olmadığını ilettiler.


Olmayan ürünü satmaları ve sizi hediye çeki ile yanıltmaları da cabası. Ürünlerin iadesini talep ettim. Belki 40 sefer aramama rağmen ödemeyi bana yapmadılar. Her zaman bana muhasebeye aktarılacağından bahsedip durdular. Sanırım karşılarında saf insanların olduğunu sanıyorlar. Bugün tüketici heyetine belgelerimle başvuracağım.Artık siz uğraşırsınız biraz da.

Şenol 76 Okunma

Cevaplar

  • Şenol27 Haziran 2013

    Gerçek şubenizden alışveriş yaparım ancak kesinlikle internet şubenizden bir daha alışveriş yapmayacağım.

  • Joker Mağazası Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Değerli Şenol Bey, Konu ile ilgili kayıtlı e-posta adresinize 24.04 tarihinde bilgilendirme yapılmış olup, sistemimizde adresinizin doğru gözükmesine karşın kargodan kaynaklı bir problem sebebi ile teslimatta gecikme yaşanmıştır. İade işleminiz 06.05 tarihinde yapılmış olup iade dekontunuz e-posta adresinize gönderilmiştir. "Gereksiz mailler" kısmını kontrol etmenizi rica ederiz. Gecikme için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Sevgi ve saygılarımızla, JOKER.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön