06 Mart 2013

Joker Mağazası Para İadem Yapılmıyor!

Ocak ayında internetten yapmış olduğum alışverişimi 1 aya yakın bir zaman sonra ellerinde ürünlerin kalmadığına dair iptal ettiler. 2 gün içerisinde para iadesinin yapılacağı söylendi. 15 gün geçti hala bir haber yok. tlf lara cevap verilmiyor....

Gülhan 95 Okunma

Cevaplar

  • Joker Mağazası Temsilcisi07 Mart 2013

    Değerli Gülhan Çağlayan, Belirtmiş olduğumuz gibi dün 06.03.2013 Çar 16:10 itibariyle, sistemde kayıtlı e-posta adresinize aynı dekont tekrar gönderilmiştir. Mail adresinize ulaşmadığına ilişkin bir uyarı almamaktayız. E-posta adresinizde bir hata var ise farklı bir e-posta adresi iletmenizi ve bankanızla görüşerek iade işlemini kontrol etmenizi rica ederiz. Sevgi ve saygılarımızla, JOKER.

  • Gülhan07 Mart 2013

    e-posta 21.02.2013 tarihinde herhangi bir şekilde iade dekontu maili gelmemiştir.kopyasını bekliyotum.k.kartı tekrar kont.edicem.sizden ricam dedekontu bir an önce göndermeniz.

  • Joker Mağazası Temsilcisi06 Mart 2013

    Değerli Gülhan Çağlayan, 21.02.2013 tarihinde iade işlemi yapılmış, iade dekontu aynı gün e-posta adresinize gönderilmiştir. Belirtilen tarihteki e-postalarınızı ve kredi kartı işlemlerinizi tekrar kontrol etmenizi rica ederiz. İade dekontunuzun bir kopyası gün içerisinde tekrar e-posta adresinize gönderilecektir. Sevgi ve saygılarımızla, JOKER.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön