25 Temmuz 2017 #8955464

Joker Mağazası Müşteri Olarak Bizler, Resimde Gördüğümüz Ürünü İsteriz!

Joker Baby Toys adlı firmadan resmi görülen ürünü sipariş ettim. Ama bana yolladıkları ürün apayrı bir üründü ve kullanım amacıma uymadı. Müşteri hizmetlerini aradım yanlış ürün gönderdiklerini söyledim. Onlarda bana değişim yapamadıklarını sadece iade aldıklarını söylediler. Sitelerinde biraz araştırma yaptım ürünün İçerenköy Carrefour SA Joker'in stoklarında olduğunu gördüm.


3-5 telefon görüşmesinden sonra depolarının çok karışık olduğunu, sanırım ellerinde bulunmadığını söylediler. Elinizde olmayan bir şeyin fotoğrafını koyup neden satmaya çalışırsınız da insanları mağdur edersiniz anlamış değilim. Hem kartımdan çekim oldu. Hem vaktim ziyan oldu. Hem gereksiz bir telefon trafiği yaşandı, tabi bu telefonda su ile çalışmıyor. Hem kargoyu iade etmek için iş yerimden izin aldım. Hem de elde var sıfır. Baktığımda hala ürün sitede satışta.

Remzi 1.881 Okunma

Cevaplar

 • Remzi31 Temmuz 2017

  Bugün müşteri hizmetlerini aramama rağmen, teslim detay bilgilerini vermeme rağmen, ürün bize ulaşmamış görünüyor diyen Joker müşteri hizmetlerini alkışlıyorum. Düşündümde madem iadeyi bu kadar geciktirecek kadar paraya ihtiyaçları var. Hazır kurban bayramıda yaklaşıyor fitre-sadaka çıkartacaktım bende ihtiyaç sahiplerine. İş ahlakı diye bir şey var bilmem haberdar mısınız?

 • Remzi29 Temmuz 2017

  Sinirden belgenin resmini koymayı unuttum. Alın teslimat detayı.

 • Remzi29 Temmuz 2017

  Merhaba. Kaç gündür sizden iade onayı bekliyorum paramı geri alabilmek için. Dün 28.07.2017 tarihinde müşteri hizmetleriniz ile görüşmemde iade kargonuz bize daha ulaşmamış, ulaşınca arkadaşlar iade işleminizi gercekleştirir demiştiniz. Ben kargo firmasını aradığımda sizin ulaşmadı dediğiniz ürünü 26.07.2017 tarihinde teslim ettiklerini söylediler. belgesi de resim olarak ektedir. Allah aşkına nasıl bir kuruma denk geldim anlamıyorum. Yalan yanllış ürün yollıyıpta para iadesini elinizden geldiği kadar geciktiriyorsunuz. Amaç nedir anlamadım. Zaten elinizde olmıyan bir ürünü satışa sunmuşsunuz oda ayrı bir konu...

 • Remzi27 Temmuz 2017

  Merhaba. Hatalı gönderilen ürünün iadesini yapıyoruz diyorsunuzda. Bunu da Lütuf gibi söylüyorsunuz. Tabi ki yanlış ürün gönderiminizde geri alacaksınız. Ama bilin ki iş ahlakı bu değildir. Bir ürün göstermişsiniz satıyoruz diye bizde size inanıp sipariş vermişiz. Ama başka bir ürün göndermişsiniz. Demiyorsunuzki biz yanlış yollamışız hatamızı düzeltelim doğrusunu yollıyalım. Ben size pazartesi ürünü geri göndermişim siz daha iadenin onayını bile vermemişsiniz. Paramın sizin yüzünüzde bloke olmasının ne gereği var. Bir de olmıyan bir ürün madem hala sitenizde satışı neden yapılıyor.? GittiGidiyor bile size iade onayı hatırlatması yapmış. Onu bile kale alıp onaylamamışsınız.

 • Joker Mağazası Temsilcisi27 Temmuz 2017

  Değerli Remzi T., Tarafınıza gönderimi yapılan ürünün hatalı veya farklı yönlendirilmesi durumunda yasal olarak ürün ile ilgili para iadesi işlemleriniz başlatılmaktadır. İade bilgileriniz ilgili mail adresinize iletilmiştir. Saygılarımızla, JOKER.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön