01 Kasım 2016 #6828201

Joker Mağazası Kargo Sorunu

İnternetten ıslan mendil ve bez sipariş ettim. Yeni adresimi girdim. Onay verildi ve sipariş numarası verildi. Günlerce kargo gelmedi. Şubede beklemiş beklemiş geri gitmiş. Niye? Çünkü Joker benim adres değişikliğimi yazmaya tenezzül etmemiş ve eski adresime gitmiş. Onca gün beklediğime ses çıkarmayıp geri gönderin bana diyorum, göndermiyorlar. Sadece ücret iadesi yapılıyormuş. Ama ben bunu kampanyadan almıştım diyorum, en azından aynı fiyata alayım. Hayır yeni kampanya bekleyin diyor.***'te aynı sorunu yaşadım ve tekrar sipariş ettim. Aradaki ücret farkını hesabıma yatırdılar, üstüne bir de özür mahiyetinde 20 lira yatırdılar. Ben artık Joker'den bir şey alır mıyım?

Burcu 353 Okunma

Cevaplar

  • Burcu01 Kasım 2016

    İnternetten ıslan mendil ve bez sipariş ettim. Yeni adrrsimi girdim. Onay verildi ve sipariş numarası verildi. Günlerce kargo gelmedi. Şubede beklemiş beklemiş geri gitmiş. Niye? Çünkü joker benim adres değişikliğimi yazmaya tenezzül etmemiş ve eski adresime gitmiş. Onca gün beklediğime ses çıkarmayıp geri gönderin bana diyorum, göndermiyorlar. Sadece ücret iadesi yapılıyormuş. Ama ben bunu kampanyadan almıştım diyorum, en azından aynı fiyata alayım. Hayır yeni kampanya bekleyin diyor. Ebebekte aynı sorunu yaşadım ve tekrar sipariş ettim. Aradaki ücret farkını hesabıma yatırdılar, üstüne bir de özür mahiyetinde 20 lira yatırdılar. Ben artık joker'den bir şey alır mıyım?

  • Joker Mağazası Temsilcisi01 Kasım 2016

    Müşterimiz ile görüşme gerçekleştirilmiş olup kargoya teslimat konusunda gerekli olan bilgilendirilme yapılmıştır . Sevgi ve saygılarımızla, JOKER

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön