11 Mayıs 2015

Joker Mağazası İlgisiz Mağaza Ve Personel!

2 ay kullandıktan sonra arızalanan bebek kamerasını 16 Nisan tarihinde Metrocity Joker mağazasına teslim ettim. Arıza giderildiğinde arayarak haber vereceklerini söylediler. 8 Mayıs tarihinde hiçbir bilgi gelmediği için defalarca mağazayı aradım ancak telefona ulaşılamıyordu.

Zorlu Joker mağazasındaki personelin yardımıyla bebek kamerasını onaracak firma olan Ulusal Elektroniğin telefonunu aldım. Firmayı aradığımda Joker mağazasının arızalı ürünü 27 Nisan'da kendilerine ulaştırdığını ve ürünün arızasını giderip 30 Nisan'da geri gönderdiklerini söylediler. Telefonları çalışmadığı için mağazaya gittim gayet lakayıt bir cevap olarak beni aradıklarını sandıklarını söylediler.

Seda 582 Okunma

Cevaplar

  • Seda16 Mayıs 2015

    Sayın Joker firması ben ürün teslim edilmedi demedim! Geç teslim edildi dedim. Arızalı ürünü tamir edecek firmaya neden 11 gün sonra gönderdiniz? Ve neden 3 gün sonra tamir edilip Metrocity mağazanıza göndermelerine rağmen bize bilgi verilmiyor? 8 Mayıs'ta kendi çabamla 16 Nisan'da verdiğimiz kameranın 30 Nisan'dan beri deponuzda beklediğini öğreniyor ve mağaza personelinizin ''AA biz sizi aradık sandık'' gibi umursamaz ve lakayıt tavrı ile karşılaşıyorum. Üstelik bu bebeğimizin güvenliği ile ilgili bir ürünken, bu satış sonrası veremediğiniz destek firmanıza karşı güvenimizi sarstı!

  • Joker Mağazası Temsilcisi12 Mayıs 2015

    Ürün mağaza tarafından teslim edilmiştir. Sevgilerimizle, JOKER

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön