06 Nisan 2013 #1728920

Joker Mağazası Ellerinde Olmayan Ürünü Satıyorlar!

4 gün önce internet mağazasından alışveriş yaptım ancak hala elime ulaşmadı müşteri hizmetlerini aradığımda istemiş olduğum ürünlerin ellerinde olmadığını başka mağazalardan temin ettiklerini ürünlerin kendilerine ulaşmasına daha 1 gün olduğunu ancak daha sonra bana teslim edebileceklerini söylediler. Sipariş iptalini kabul etmiyorlar ürün bana gelecek de ancak o zaman iptal edecekler.


Müşteri hizmeti sıfır hafta sonları çalışmıyorlar kimseye ulaşamıyorum bilgi formunu doldurdum cevap veren olmadı. Bir de sıkılmadan hızlı gönderi diyorlar bilseydim mağazadan alışveriş yapardım.Bir daha asla jokerden alışveriş yapmayacağım.

Seren 50 Okunma

Cevaplar

  • Joker Mağazası Temsilcisi15 Nisan 2013

    Değerli Seren HANIM, Siparişinizdeki bir ürünün tedarik sürecinin uzaması sebebi ile gönderinizde gecikmeler yaşanmıştır. Sizi daha fazla bekletmemek için karşılanamayan ürününüz gönderilmeyerek, diğer ürünleriniz U1F738Y002953B8 kargo takip numarası ile firmaya iletilmiştir. Kargo şirketinin numarayı sisteme işlemesinin ardından www.ups.com.tr adresinden detayları kontrol edebilirsiniz. Karşılanamayan ürününüzün ise bedeli kredi kartınıza iade edilecek olup, iade dekontunuz e-posta adresinize gönderilecektir. Gecikme için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Sevgi ve saygılarımızla, JOKER.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön