13 Nisan 2013 #1740958

Joker Mağazası Eksik Sipariş Gönderilmesi!

Joker firmasından sipariş etmiş olduğum 4 paket çocuk bezinden 3'ü geldi. 2 kez müşteri hizmetleri ile görüşmeme rağmen 2 haftadır 1 paket çocuk bezi gönderilmedi. Bu durumu şiddetle kınıyor ve kimseye bu tarz alışverişi önermiyorum. Kredi kartı ekstremi ödemiş olmama rağmen Bursa'ya 2 haftadır çocuk bezini gönderemeyen bir firmayı kınıyorum.

İlker 45 Okunma

Cevaplar

 • Joker Mağazası Temsilcisi23 Nisan 2013

  Değerli İlker Bey, Eksik gönderilen ürünlerinize ilişkin telefonda aktarıldığını gibi 40 TL puanınız hesabınıza 1 hafta önce yüklenmiştir. Konu ile ilgili olarak size e-posta ile bilgi verilmiştir. www.joker.com.tr hesabınızı ve e-postanızı tekrar kontrol etmenizi, bir sorun olması halinde bize tekrar bilgi vermenizi rica ederiz. Sevgi ve saygılarımızla, JOKER.

 • İlker19 Nisan 2013

  19/04 olmasına rağmen konu ile ilgili kimsenin ne bilgisi var nede bir aksiyon alınmış. Bence bu tarz internet üzerinden satış yapan firmalar iyi denetlenmeli. Denetim olmadığından dolayı tüketici mağduriyetleri çoğalıyor.

 • İlker18 Nisan 2013

  2 gün geçmiş olmasına rağmen hala bir gelişme yaşanmamış olması çok ilginç. 4 kez aramış ve sorunumu anlatmış olmama rağmen hala sorunun tam anlaşılamadığını görüyorum. Firma okadar reklam yapacağına kaliteli hizmete yönelmiş olsaydı. Kimseye kesinlikle tavsiye etmiyorum.

 • Joker Mağazası Temsilcisi15 Nisan 2013

  Değerli müşterimiz, Eksik siparişiniz sistemde tam gözükmesi sebebi ile bir takım aksaklıklar yaşanmıştır. Eksik siparişinizin gönderimi 16.04 tarihinde sağlanacak olup, gecikme için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Sevgi ve saygılarımızla, JOKER.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön