17 Ekim 2016 #6703693

Faturamı Yollamayan Ve Garanti Dışı Kaldığını İddia Eden Joker Mağazası!

25. 12. 2015 tarihinde internetten yaptığım alışverişte Joker internetten mağazasından 1 adet salıncak aldım. Üründen ses gelene kadar açıkçası faturasının teslim edilmediğini fark edemedim. Satış kodunu söyleyip fatura örneğimi talep ettiğimde üzerinden çok zaman geçti faturasız garanti dışı kalır tarzında bir tepki ile karşılaştım.


"1512DW637 no 'lu siparişiniz başarıyla tamamlanmıştır. Siparişinizde yer alan ürünler en kısa sürede kargoya verilmek üzere hazırlanmaktadır. Siparişinizin durumu hakkında bilgi almak için Bana Özel sayfanızdaki Siparişlerim ve Sipariş Takibi bölümünü ziyaret edin


Siparişiniz ile ilgili herhangi bir sorunuz olduğu takdirde 0 (850) 200 14 14 no... . 'lu telefondan müşteri hizmetleri temsilcimize ulaşabilirsiniz."

Süleyman 370 Okunma

Cevaplar

 • Süleyman19 Ekim 2016

  Bir arpa boyu ilerleyemedik, sitedeki durumunuzu görünce benimkisinin beyhude bir çaba olduğunu daha net anlıyorum.

 • Joker Mağazası Temsilcisi19 Ekim 2016

  Müşterimiz ile görüşme gerçekleştirilmiş olup,gerekli bilgiler iletilmiştir. Sevgi ve saygılarımızla , JOKER

 • Süleyman19 Ekim 2016

  "1 yıl önce firmanızdan aldığım gönderdiğiniz mail ve sevk irsaliyesiyle de sabit olan ürün deponuzdan faturalı çıkmış fakat benim elime geçmediği için garanti dışımı kaldı? " Cevap alabilecekmiyim, istediğim şey faturanın aslı değil ürünü sizden aldığımı göstermesi açısından taranmış kopyasıda olur.

 • Süleyman17 Ekim 2016

  1 yıl önce firmanızdan aldığım gönderdiğiniz mail ve sevk irsaliyesiyle de sabit olan ürün deponuzdan faturalı çıkmış fakat benim elime geçmediği için garanti dışımı kaldı?

 • Joker Mağazası Temsilcisi17 Ekim 2016

  Değerli Müşterimiz , Faturasız depomuzdan ürün çıkışı yapılmamaktadır. 1 yıl öncesine ait sipariş olduğundan dolayı faturalar arşivlenmektedir . Sevgi ve saygılarımızla , JOKER

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön