30 Eylül 2016

Joker Mağazası Yanlış Ürün Teslimi.

19.09.2016 tarihinde Joker Mağazası'na ait internet sitesi üzerinden vermiş olduğum oyuncak siparişi 27.09.2016 tarihinde alıcıya teslim edilmiş ancak kargo içerisinden oyuncak yerine ıslak mendil çıkmıştır. Konu hakkında firma müşteri hizmetlerine geri dönüş yapılmış, müşteri hizmetlerinden yanlış gelen ürünün kargoya teslim edilmesi halinde yeni ürünün gönderileceği iletilmiştir. Alıcı tarafından aynı gün yanlış gelen ürün kargoya teslim edilmiş ancak Joker Mağazası tarafından yeni ürün gönderimine ilişkin tarafıma herhangi bir bildirim yapılmamıştır.

Konu hakkında müşteri hizmetleri ile yapılan görüşmede yetkili tarafından işlemin tarafımca takip edilmesi gerektiği iletilmiştir. Söz konusu ürün tarafımca hediye olarak gönderilmiş olup, firma hatası yüzünde yaşadığım mağduriyet giderilmediği gibi durum firma yetkililerince ilgisizlik ve saygısızlıkla karşılanmıştır.

Secil 372 Okunma

Cevaplar

  • Secil 04 Ekim 2016

    Konu hk. Müşteri ilişkilerinde Sevil Hanım talebimle ilgileneceğini bundan sonra kendisi ile irtibata geçmem gerektiğini iletmiş ancak müşteri ilişkilerini aradığımda kendisine hiçbir şekilde bağlayamayacaklarını iletmişlerdir.

  • Secil 04 Ekim 2016

    Konu hk. Firma tarafımdan tarafıma geri dönüş yapılmış ve kargonun son durumu hakkında bilgilendirme yapılacağı müşteri ilişkilerinden Sevil Hanım. Tarafından bildirilmiştir. Ancak firma tarafından ürün gönderiminin ne aşamada olduğu hala tarafıma bildirilmemiş ve 19.09.2016 tarihinde yapmış olduğum sipariş ne yazık ki hala ilgilelere teslim edilememiştir.

  • Joker Mağazası Temsilcisi03 Ekim 2016

    Müşterimiz ile görüşme gerçekleştirilmiş olup gerekli olan bilgiler iletilmiştir. Sevgi ve saygılarımızla , JOKER

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön