Joker Mağazası Ürünümün Gelmemesi.

Uğur K. |

09.08.2015 tarihinde Carrefour SA express Maltepe mağazasından kızıma hediye olarak şarjlı akü arabası aldım. Ürün mağazada olmadığı için İzmir Çiğli Kipa mağazasından 1-2 gün içinde kargoyla göndereceklerini söylediler. 12.08 tarihinde mağazayı aradığımda telefona cevap vermedi. Bende müşteri hizmetlerini aradım bana dönüş olacağını söylediler mağaza müdürü kargonun Çiğli Kipa'ya gelemediğini (İzmir'de oturmuş bir kişi olarak inanamadım) o yüzden kargonun yarın geleceği gibi çocuk kandırır tarzda bahane sundular.

Ben de durumu tekrar müşteri hizmetlerini aradığımda Y**** adlı bayanın tutumu daha hoştu böyle şeylerin olabileceği gibi joker gibi kurumsal bir firmayı aramasam demek ürünüm hiç gelmeyecek.

Etiketler :

Online İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Ağustos
  10:56

  Değerli Müşterimiz,

  Personelimiz Se.. Hanım tarafınıza ulaşarak konu hakkında bilgilendirme yapmıştır. Konu hakkında bilgi almak istiyorsanız veya tarafınıza dönüş yapılmasını istiyorsanız musteridestek@joker.com.tr mail adresimize bilgi vermenizi rica ederiz.

  Sevgilerimizle,

  JOKER

 • Uğur K.
  19 Ağustos
  11:17

  Maltepe carefour Joker Mağazası'na teslim edilen Ramazan Bayramı'ndan evvel verilen smart Strike çocuk bisikletinin 21 iş Günü'nde teslim edilecek denilip bugün tarihi itibariyle hala teslim edilmediği ve mağazadaki arkadaşların karşı Tarafın telefonuna ulaşamaması hala bekliyoruz