25 Ekim 2016

Joker Mağazası Ürünlerimin Eksik Gönderildi, Depoda Tam Gönderildiği Söylenip Hala Çözüme Kavuşmadı!

18.10.2016'da sipariş ettiğim 4 parça ürünümden sadece 1 tanesinin kolinin içinden çıkması beni çok şaşırttı. Hemen müşteri desteği arayarak ürünlerimin eksik gönderildiğini bunun için en kısa zamanda bana geri dönüşlerini rica ettim. Üzerinden 1 hafta geçmesine rağmen hala sorunun çözülmemiş olması beni endişelendiriyor. Böyle bir markanın ürünü eksik göndermesi ve hala sorunu çözememesi çok büyük bir problem.

Ayrıca e-mail olarak da karşılaştığım sorunu ilettim. Fakat Joker Mağazasından hiçbir geri dönüş alamadım. Sorun çözmede bence sınıfta kaldı. Bebeğim için gerekli ürünlerin gönderimi bu kadar uzun sürmemeliydi. Çocuk mağazası olan bir firmanın ilk önce ürünlerini eksiksiz ve hatasız göndermesi gerekiyor. Burada bebeklerimiz söz konusu.

Müjde 334 Okunma

Cevaplar

  • Müjde28 Ekim 2016

    Depo çıkışlı hata olduğunu söyleyip göndermedikleri ürünleri gönderdiler. Fakat gönderilen ürünler yine yanlıştı. Lansinoh orta akışlı biberon emziği yerine daha önceden gönderdikleri nuk emziği göndermişler tekrar. Benim aklım almıyor inanın. Bir firma 2 defa niye yanlış yapar. Paramı anında alıp ürünlerimi eksik ve yanlış gönderen aynı zamanda düzeleceğini umarak beklediğim zamana da yazık. Aldığım bütün ürünleri iade edeceğim. Kargo parasıyla eksiksiz paramı iade etsinler. Müşteriyi tekrar kazanmak için bile bir özür hediyesi bile göndermemişler. Joker Mağazası benim için bitmiştir. Dalga geçer gibi 2.kez aynı hatayı yapıyorlar.

  • Joker Mağazası Temsilcisi25 Ekim 2016

    Müşterimiz ile görüşme gerçekleştirilmiş olup,kargo çıkışı bugün sağlanacaktır . Sevgi ve saygılarımızla , JOKER

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön