10 Mayıs 2016

Joker Mağazası Ürün Bedeli İade Talebi!

Fisher Price yağmur ormanı dönence ürününü, Hepsiburada.com üzerinden satıcı Joker'den 22 Nisan'da teslim alıp ertesi gün 6***** Yurtiçi Kargo ile, yasal iade sürecinin başladığı ilk gün iade ettim. Ürün tarafıma 2 Mayıs tarihinde iade koşullarına uygun bulunmamıştır denilerek geri gönderildi. Ambalajın açılması denilen süreç sadece kutudan çıkarılıp nasıl olduğuna bakılmıştır ki başka ne şekilde ürün kutudan bakılarak mı beğenilir bunu anlamadım.

Mağazanızda ürünleri müşterilere göstermeden kutu içinde pazarlama tekniğini kullanarak mı satıyorsunuz? Ayrıca oyuncak ürünlerinde iç çamaşır gibi ambalajın açılması ve hijyen şeklinde bir iade red seçeneği bulunmamaktadır. Web sitesinin satış ekranında ürün özellikleri tam ve eksiksiz yer almamakta olu tüketici yanıltılmaktadır. Ürün bedelinin halen devam eden yasal süreç ve tüketici haklarına istinaden tarafıma iade edilmesini istiyorum.

Erman 290 Okunma

Cevaplar

  • Erman04 Ekim 2017

    Ticaret ahlağı ve meslek etiğinden yoksun bir firmasınız. 10 Mayıs 2016 tarihinde yazdığım ve beni 1 ay uğraştırdığınız şikayete, 02/10/2017 tarihinde veriyorsunuz.

  • Joker Mağazası Temsilcisi02 Ekim 2017

    Konu çözüme ulaşmıştır. Saygılarımızla, JOKER.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön