Joker Mağazası Ücret Ödemesini Yaptığım Ürünüm Gelmedi.

Fatih Y. |

İstanbul Beylikdüzü/Migros AVM joker mağazanızdan 22/11/2015 tarihinde ücretini ödeyip bir adet bebe confort puset siparişi geçtim. 3. haftada şubeyi telefon ile defalarca aradım telefon açılmıyor ve müşteri hizmetlerine başvurdum.

Şu an 4.hafta olmasına rağmen ürünümün gelmediğini dün akşam mağazada öğrendim. İsterseniz para iadesi yapalım dediler. Böyle bir anlayışın tarafımdan kabulü mümkün değildir. Parasını ödediğim ürünümün bir an önce bana ulaştırılmasını talep ediyorum.

İlk olarak alışveriş yaptığım joker mağazasından ve bu şubenizin hizmetinden kesinlikle memnun kalmadım. Problem çözümü ile ilgili de hiçbir çaba göremedim. Fatura no:cj164963

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Online İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fatih Y.
  18 Aralık
  11:16

  Merhabalar,
  evet 15/12 de telefon ile dönüş yapıldı sorunun çözümü ile ilgili alternatif çözümlerini bana ilettiler. 1 gün içinde dönüş yapacaklarını beni bilgilendireceklerini söyleyip tekrar dönüş yapmadılar yani mağaza ne ürün tedariğimi gerçekleştirdi ne de sözünde durdu. Bugün 18/12 ve ben hala ürünümü almadım ve ürünüm gelecek mi gelmeyecek mi bilmiyorum. 4. hafta da bitmiş oldu. Sorunum devam etmektedir.

 • 15 Aralık
  14:52

  Değerli Müşterimiz,

  Konu hakkında mağazamız tarafınıza dönüş yapacaktır.

  Saygılarımızla,

  JOKER