31 Ekim 2016

Joker Mağazası Tedarik Sorunu.

27.10.2016 tarihinde www.joker.com.tr 'den sarı renkli cam baby banyo küvet siparişi verdim. Aynı gün öğleden sonra müşteri hizmetlerini arayarak ürün renginin mavi ile değiştirilmesini talep ettim. Renk değişimi yapılamadığı, mavi renkli ürünü satın alıp, ödemesi yapıldıktan sonra ilk aldığım sarı renkli ürünün iadesinin yapılacağı belirtildi. Ben de müşteri hizmetleri yetkilisinin bana söylediği gibi yeni bir ürün daha satın aldım ve ilk siparişin iptalini talep ettim.

Her iki ürün bedeli kredi kartıma yansımış durumda. İade işleminin yapılıp yapılmadığı bilinmemekte. Bunun üzerine aradan 4 gün geçtikten sonra 31.10.2016'de müşteri hizmetleri beni arıyor, ürün elimizde yok iade işlemi yapılacak diyor. Tek bir ürün için 2 defa ödeme yapıyorum, 4 gün bekliyorum ve sonunda benden iade işlemini onaylamam bekleniyor. Hayır onaylamıyorum. Ürünün tedarik edilerek tarafıma ulaştırılmasını talep ediyorum.

Yusuf 431 Okunma

Cevaplar

 • Yusuf22 Kasım 2016

  Ürün tedarik edilecek deyip 25 gün bekleten, sonunda ürün tedariki sağlanamıyor deyip satışı iptal eden Joker'i tercih ettiğim için çok pişmanım. Müşterilerini mağdur eden bu şirketten alışveriş yapmadan bir kez daha düşünün.

 • Yusuf16 Kasım 2016

  Tarih: 16.11.2016 Ürünü alalı 20 gün oldu. Ne ürün var, ne arayan. Joker'in müşteri memnuniyeti anlayışı bu olsa gerek!

 • Yusuf06 Kasım 2016

  3-4 güne geri dönüş yapılacaktı. 06.11.2016, arayan soran bilgi vermeye tenezzül eden maalesef yok. Stok kontrolü fiili olabilir mi diye düşünmeye başladım.

 • Yusuf31 Ekim 2016

  Evet çok hızlı geri dönüş oldu. Ancak iletilen şu ki; "Türkiye geneli mağazalarda bu ürünün bulunup bulunmadığının kontrolü sağlanıp 3-4 gün içinde geri dönüş yapılacaktır". İlk akla gelen soru; "Koskoca Joker'in merkezi stok kontrol programı yok mu? 3-4 gün niye bekliyoruz? "

 • Joker Mağazası Temsilcisi31 Ekim 2016

  Müşterimiz ile görüşme gerçekleştirilmiş olup,gerekli bilgiler iletilmiştir. Sevgi ve saygılarımızla, JOKER

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön