Joker Mağazası Sipariş Vermediğim Halde Ürün Gönderilmiş.

Emre D. |

Ürünün faturası 24/07/2014 saat 09:59:09 'da tarafıma joker.com firması adına kesilmiştir. Ürün:in0302666 25.07.2014 tarihinde bulunduğum adrese adıma bir kargo geldi. İçini açıp baktığımda trash pack pizza kutusu oyuncak çıktı. Faturasında adıma ve adresime kesilmiş ve ücreti ödenmiş bir ürün geldi. Ödemenin Finansbank'a 3 taksit şeklinde bölündüğü görmüş bulunmaktayım. Ürünün tarafıma kim veya kimler tarafından bilgilerimi girerek gönderildiğini müşteri hizmetlerini aradım fakat yardımcı olmadılar. Ürünün ınternet üzerinden sipariş verildiğini beyan ettiler. Şahsım adına gönderilmiş olan ürününwww.joker.com.tradresinden kim veya kimler tarafından siparişinin verildiğini bilmek istiyorum.

Etiketler :

Online İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emre D.
  24 Ağustos
  20:09

  Ben sadece sizlerden kişinin ismini ve telefon numarasını istiyorum gerikalan bilgiler zaten beni ilgilendirmiyor sayın şirket yetkilileri

 • Emre D.
  24 Ağustos
  20:07

  Müşteri bilgileri gizliliğinden ötürü veremiyorsunuz fakat ya içinde başka maddeler konulmuş veya patlayıcı madde olduğunu varsayarsak o durumda ne yapmalıyız peki sizce?

 • 05 Ağustos
  16:39

  Değerli Emre Bey,

  Müşteri bilgileri gizliliğinden ötürü talep etmiş olduğunuz bilgilerin bir kısmı ne yazık ki paylaşılamamaktadır. İlginize teşekkür ederiz.

  Sevgi ve saygılarımızla,

  JOKER.